کشته‌های تریلی کشف شده در تگزاس به ۹ نفر رسید

تریلی در پارکینگ فروشگاه زنجیره‌ای والمارت در هوای گرم تابستان پیدا شد

منبع تصویر، EPA

توضیح تصویر،

تریلی در پارکینگ فروشگاه زنجیره‌ای والمارت در هوای گرم تابستان پیدا شد

شمار کشته‌‌ها در حادثه کشف یک تریلی حامل انسان در ایالت تگزاس آمریکا به ۹ نفر رسیده است. ۲۸ نفر دیگر از جمله تعدادی کودک به بیمارستان برده شدند.

پلیس در ایالت تگزاس آمریکا راننده تریلی را بازداشت کرده است. او تریلی را در پارکینگ فروشگاه زنجیره‌ای والمارت گذاشته بود.

دمای بیرون ۳۸ درجه بود در حالی که مسافران پشت تریلی به آب و هوای آزاد دسترسی نداشتند. حال بسیاری از آنان به دلیل کم‌آبی و گرمازدگی وخیم است.

راننده ۶۰ ساله تریلی به نام جیمز متیوبردلی قرار است به زودی در دادگاه تفهیم اتهام شود.

پلیس تحقیقات درباره احتمال قاچاق انسان را آغاز کرده و و اداره مهاجرت آمریکا سعی دارد وضعیت اقامت قربانیان را مشخص کند.

ویلیام مک‌مانوس رییس پلیس سن‌آنتونیو به خبرنگاران گفت پلیس با تلفن یکی از کارمندان فروشگاه والمارت از موضوع مطلع شده است. از سرنشینان تریلی از این کارمند درخواست آب کرده بود.

منبع تصویر، SAN ANTONIO POLICE DEPARTMENT

توضیح تصویر،

مقام‌های محلی تگزاس می‌گویند اولویت سلامت و جان افراد پیدا شده است

تصاویر دوربین فروشگاه نشان می‌دهند بعضی از سرنشینان تریلی سوار خودروهای گذری شده و احتمالا برخی نیز پیاده به جنگل اطراف گریخته‌اند. یکی از افرادی که به جنگل فرار کرده بود پیدا شده و تحت درمان است.

چارلز هود رییس آتش نشانی منطقه گفته بود که آتش‌نشان‌ها بعد از نیمه شب به محل حادثه رسیدند و هشت جسد را پشت تریلی پیدا کردند، بدون نشانه‌ای از وجود آب یا دستگاه تهویه در پشت تریلی.

شهر سن آنتونیو که تریلی در آن پیدا شده تنها چند ساعت با مرز مکزیک فاصله دارد. دولت مکزیک گفته در این‌باره با دولت آمریکا همکاری دارد تا هویت مسافران تریلی زودتر مشخص شود٬ هرچند جان و سلامت قربانیان در اولویت است.

به گفته مقام‌های شهر سن‌آنتونیو قربانیان بچه‌های مدرسه‌ای تا افراد سی و چند ساله بوده‌اند.