بیانسه به مناسبت عروسی دختر ثروتمندترین مرد هند خواند

US singer Beyoncé

بیانسه، خواننده آمریکایی در بخشی از عروسی پر زرق و برق دختر ایشا آمبانی خواند و رقصید. ایشا آمبانی، دختر ثرتمندترین مرد هند با آناند پیرامال، پسر دیگر میلیاردر هندی ازدواج می‌کند. بیانسه یکی از افراد مشهوری بود که در کنار ستارگان بالیوود و مهمانان نامداری نظیر هیلاری کلینتون در این مراسم شرکت کردند.

عروسی دختر موکش آمبانی، تاجر هندی قرار است چهارشنبه برگزار شود اما مراسم جشن از شنبه آغاز شده است.

این چندمین نمونه از عروسی‌های مجلل هند بود که اخیرا برگزار شده است. خانواده آمبانی چندی قبل در عروسی دیپیکا پادوکنه، بازیگر هندی و رانویر سینگ شرکت کردند.

همچنین آخر هفته گذشته ایشا آمبانی، ساقدوش پریانکا چوپرا، ستاره سینمای هند در جشن عروسی‌اش با نیک جوناس، خواننده آمریکایی بود.

مراسم عروسی ایشا آمبانی، دختر ثرتمندترین مرد هند با آناند پیرامال، پسر یک میلیاردر دیگر هندی، یکی از گران‌ترین و لوکس‌ترین عروسی‌های هند است که مهمانان نامداری مانند هیلاری کلینتون، بانوی اول پیشین آمریکا و نامزد ریاست جمهوری این کشور در سال ۲۰۱۶، آریانا هافینگتن (غول رسانه‌ای)، ساچین تندولکار (بازیکن کریکت) و لاکشمی میتال (غول صنعت فولاد) به آن دعوت شده‌اند.

توضیح تصویر،

به گزارش رسانه‌ها هیلاری کلینتون هم جزو مهمانان نامدار عروسی بود

به گزارش رسانه‌ها مهمان‌ها با ۱۰۰ پرواز چارتر از سراسر دنیا به این مراسم آمده‌اند. در این عروسی همچنین هنرپیشته‌های مشهور بالیوود مانند شاهرخ خان و سلمان خان هم حاضر بودند و فیلم رقص و شادی آن‌ها به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

بیانسه یکشنبه شب (۹ دسامبر) در این مراسم برنامه اجرا کرد و در حساب اینستاگرامش هم عکس‌هایی با لباس محلی منتشر کرد.

دستمزدی که بیانسه برای شرکت در این مراسم گرفته اعلام نشده اما بعید است این مبلغ موجب شود موکش آمبانی، مالک شرکت ریلاینس با ارزش ۴۷ میلیارد دلار، خم به ابرو آورد.

از خانواده آمبانی و پیرامال چه می‌دانیم؟

توضیح تصویر،

خانه ۲۷ طبقه آمبانی در مومبای (بمبئی) هند

  • موکش آمبانی، پدر عروس، به نوشته مجله فوربز ثروتمندترین مرد آسیا و نوزدهمین ثروتمند در جهان است.
  • آجای پیرامال، پدر داماد، رئیس خانواده پیرامال با ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار ثروت است.
  • آقای آمبانی رئیس شرکت صنایع ریلاینس، یکی از ثروتمندترین شرکت‌های هند است. این شرکت در بخش‌های مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، مخابرات و رسانه فعالیت می‌کند.
  • آقای پیرامال، شرکت خانوادگی‌اش را در صنایعی مانند داروسازی و املاک رهبری می‌کند. این شرکت در دهه ۱۹۳۰ با حضور در صنعت نساجی اوج گرفت.
  • آقای آمبانی در سال ۲۰۱۶ شرکت مخابرات خودش، "جیو" را راه انداخت؛ شرکتی که خدمات اینترنت پرسرعت را با قیمتی پایین ارائه می‌دهد. این شرکت در دو سال تبدیل به بزرگ‌ترین شبکه هند شد؛ شرکتی که در زمانی کوتاه بیشترین دسترسی به اینترنت را برای کاربران هندی فراهم کرده است.