کوین اسپیسی به اتهام تعرض جنسی محاکمه می‌شود

کوین اسپیسی

منبع تصویر، AFP

کوین اسپیسی هنرپیشه آمریکایی به تعرض جنسی به یک نوجوان در میکده ای در ماساچوست متهم شده است.

او در ارتباط با این اتهام که گفته می شود در ژوئیه سال ۲۰۱۶ در شهر ننتاکت اتفاق افتاد، قرار است هفتم ژانویه در دادگاه حاضر شود.

آقای اسپیسی روز دوشنبه در ویدئویی ظاهر شد و هرگونه تخلفی را رد کرد. او در این ویدئو با لحن شخصیت اصلی سریال "خانه پوشالی" به نام "فرانک آندروود" که مدت ها نقش او را بازی می کرد صحبت کرد.

کسی که ادعا می شود قربانی او بوده پسر "هدر آنرو"، مجری سابق خبری تلویزیون است، که سال پیش علنا درباره آن موضوع صحبت کرد.

او آقای اسپیسی را متهم کرد برای پسرش که در آن زمان کمتر از ۱۸ سال داشت مشروبات الکلی خریده و اندام جنسی او را دستمالی کرده است. سن قانونی نوشیدن الکل در ماساچوست ۲۱ سالگی است.

منبع تصویر، AFP

توضیح تصویر،

هدر آنرو مادر شخصی که آقای اسپیسی به تعرض به او متهم شده سال پیش درباره آن ماجرای ادعایی صحبت کرد

اولین اتهامات جنسی علیه آقای اسپیسی نوامبر سال پیش مطرح شده بود.

در آن زمان آنتونی رپ هنرپیشه او را متهم کرد که در سال ۱۹۸۶ سعی کرده بود خود را به او تحمیل کند. از آن زمان ادعاهای دیگری هم مطرح شده است.

آقای اسپیسی گفت که او هیچ خاطره ای از آن رویداد ندارد اما پیش از انکار "قطعی" سایر اتهامات از آن حادثه عذرخواهی کرده بود.

دفتر دادستانی بخش لس آنجلس در ماه سپتامبر اعلام کرد که آقای اسپیسی در ارتباط با یک ادعای دیگر تعرض جنسی که گفته می شود در سال ۱۹۹۲ اتفاق افتاد محاکمه نخواهد شد.

پلیس بریتانیا هم درحال تحقیق درباره چند ادعا علیه او مربوط به زمانی است که مدیریت هنری تئاتر اولد ویک لندن را به عهده داشت.

در پی این جنجال آقای اسپیسی از شماری از نقش های تلویزیونی و سینمایی از جمله "خانه پوشالی" کنار گذاشته شده است.

بیشتر بخوانید:

منبع تصویر، Netflix

توضیح تصویر،

کوین اسپیسی برای پنج فصل در سریال تلویزیونی "خانه پوشالی" بازی کرد و برنده جوایز متعدد شد اما این نقش را بعد از طرح ادعاهای جنسی از دست داد