نگرانی از طرح قوه قضاییه برای کنترل وکلای مستقل

به روز شده:  20:44 گرينويچ - چهارشنبه 12 دسامبر 2012 - 22 آذر 1391

مدیا پلیر

در بسیاری موارد وقتی جوایز حقوق بشر اهدا می شود، دریافت کنندگان غایبند، چون در حصرند. در استراسبورگ فرانسه هم نه نسرین ستوده، وکیل زندانی حاضر بود تا جایزه آزادی اندیشه اتحادیه اروپا را دریافت کند و نه جعفر پناهی فیلمسازی که از ساخت فیلم محروم شده.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

در بسیاری موارد وقتی جوایز حقوق بشر اهدا می شود، دریافت کنندگان غایبند، چون در حصرند. در استراسبورگ فرانسه هم نه نسرین ستوده، وکیل زندانی حاضر بود تا جایزه آزادی اندیشه اتحادیه اروپا را دریافت کند و نه جعفر پناهی فیلمسازی که از ساخت فیلم محروم شده. شیرین عبادی، وکیل و فعال حقوق بشر از طرف آنها جایزه را دریافت کرد. بیشتر درباره این جایزه صحبت می کنیم اما در شصت دقیقه نگاهی داریم به برخورد حکومت با وکلای مستقل. وکلایی که در سه سال گذشته، ده ها نفرشان زیر فشار بوده اند و هنوز عده ای از آنها در زندانند. و حالا منتقدان می گویند قوه قضاییه می خواهد همان نیمه استقلالی که کانون وکلا دارد را هم از آن بگیرد.

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.