آگهی اجاره مادر شیرده برای فرزندان مردهای همجنس‌گرا

Image caption شیردادن به فرزندان دیگران از دیرباز پدیده رایجی بوده است

یک پرستار ۲۹ ساله فرانسوی آگهی کرده که حاضر است در ازای ساعتی ۲۷ دلار یا روزی ۱۳۰ دلار به فرزندان مردان همجنس‌گرا شیر بدهد.

این آگهی با عنوان "اجاره مادر شیرده" در وبسایت e-loue منتشر شده و خانم پرستار تاکید دارد که این آگهی جدی است و مشتریان بالقوه هم، باید آن را جدی بگیرند.

وبسایت e-loue هم تایید کرده که این آگهی جدی و قانونی است.

الکساندر ووگ مدیر اجرایی وبسایت e-loue به رویترز گفته درباره صحت آگهی و حقیقی و جدی بودن شخص آگهی دهنده تردید ندارد.

او همچنین گفت: "مشاوران حقوقی ما مطمئنند این کار قانونی است. فروش شیر مادر در فرانسه غیرقانونی است اما این مادری است که خدمات ارائه می‌کند و شیرش را در بطری نمی‌فروشد."

این خانم که آگهی خود را با نام cecilia۲۳۲ در این وبسایت گذاشته در بولونی در حومه پاریس زندگی می‌کند و در آگهی نوشته: "من مادر جوان و سالمی هستم که در رشته پرستاری آموزش دیده‌ام و ۲۹ سال دارم و حاضرم سینه‌هایم را برای شیردادن به نوزادان اجاره بدهم. من می توانم نوزاد شما را تا روزی ده بار شیر بدهم."

"مردان همجنس‌گرا نمی‌توانند به فرزندان خود شیر مادر بدهند در حالیکه شیر مادر باعث سلامت نوزاد می‌شود و تغذیه کامل برای نوزاد فراهم می‌کند."

"با من از طریق این وبسایت تماس بگیرید و اگر جدی نیستید مزاحم نشوید."

cecilia۲۳۲ تاکنون ده دوازده درخواست کار داشته که فقط نیمی از آنها جدی بوده است.

کمتر از سه ماه پیش دولت فرانسه قانون جنجالی ازدواج همجنس‌گرایان و حق به فرزندی پذیرفتن را برای زوج‌های همجنس‌گرا به رسمیت شناخت.

تصویب این قانون سبب رونق کسب و کارهایی شده که در ارتباط با عروسی و بچه‌دارشدن فعالیت می‌کنند. cecilia۲۳۲ هم از این فرصت استفاده کرده است.

دو سال پیش هم که مورد مشابهی در فیس‌بوک مطرح شد دو پروفسور عالی‌رتبه فرانسوی در بیانیه‌ای مشترک درباره خطر عفونت هشدار دادند.

وبسایت e-loue که سایت اجاره کالا و خدمات است در سال ۲۰۰۹ راه اندازی شده و این دومین بار است که خبرساز می‌شود. بار اول بخاطر آگهی اجاره دو بز برای چمن‌زنی بود.