ملانیا ترامپ در ارتباط با ادعاهای کار جنسی به دادگاه شکایت کرد

حق نشر عکس AFP GETTY

ملانیا همسر دونالد ترامپ از یک روزنامه بریتانیایی و یک وبلاگ نویس آمریکایی در ارتباط با انعکاس این ادعا که او در دهه ۱۹۹۰ کارگر جنسی بوده شکایت کرده و خواستار دریافت غرامتی ۱۵۰ میلیون دلاری شده است.

روزنامه دیلی میل نوشته بود که خانم ترامپ ممکن است در نیویورک کار اسکورت (روسپی‌گری سفارشی برای مشتریان ثروتمند) انجام داده باشد و پیشتر از آنکه گفته می شود با شوهرش دونالد ترامپ آشنا شده باشد.

وبستر تارپلی وبلاگ نویس هم نوشته بود که خانم ترامپ نگران بود گذشته اش توسط مشتریان افشا شود.

چارلز هاردر، وکیل خانم ترامپ، این ادعاها را "دروغ های محض" خواند.

او در بیانیه ای نوشت:‌ "افرادی که از آنها شکایت شده چندین اظهار نظر در مورد خانم ترامپ داشته اند که صد در صد کذب است و بسیار برای وجهه شخصی و حرفه ای او زیانبار است."

او افزود:‌ "اقدامات متهمان چنان زشت، بدخواهانه و مضر است که میزان خسارات وارده به خانم ترامپ ۱۵۰ میلیون دلار تخمین زده می شود."

خانم ترامپ که ۴۶ سال دارد در اسلوونی متولد شده و در دهه ۱۹۹۰ به عنوان مدل به نیویورک مهاجرت کرد. او در سال ۲۰۰۵ با آقای ترامپ ازدواج کرد.

مقاله منتشر شده در دیلی میل به نقل از ادعاهای ذکر شده در مجله سوزی چاپ اسلوونی می پرداخت دایر بر اینکه آژانس جذب مدلی که خانم ترامپ برای آن کار می کرد همچنین خدمات جنسی ارائه می داد.

آن روزنامه همچنین از بوژان پوزار روزنامه نگار اهل اسلوونی - و نویسنده زندگینامه غیررسمی خانم ترامپ - نقل قول کرد که مدعی شد خانم ترامپ در سال ۱۹۹۵ در نیویورک مدل عکس های عریان شد. او همچنین مدعی بود که ملانیا همان سال ۱۹۹۵ با دونالد ترامپ ملاقات کرد، یعنی سه سال قبل از ۱۹۹۸ که آنها گفته اند با هم آشنا شدند.

وکلای خانم ترامپ می گویند که او در سال ۱۹۹۶ به آمریکا نقل مکان کرد.

آقای تارپلی هم مدعی شده بود که "بنابه گزارش ها خانم ترامپ از افشای گذشته اش به عنوان یک روسپی توسط مشتریان ثروتمند وحشت داشت."

آقای تارپلی و دیلی میل هر دو بعدا مقالات خود را که در وبسایت هایشان منتشر شده بود پس گرفتند.

دیلی میل پنجشنبه شب نوشت که در مقاله اش بر صحت درستی ادعاهای مربوط به روسپی گری تاکید نکرده اما آنها را منعکس کرده چون حتی در صورت دروغ بودن می تواند بر مبارزات انتخاباتی آمریکا اثر بگذارد.

مطالب مرتبط