'Kimse Real üzerinde oyun oynayamaz'

Son güncelleme: 24 OCAK 2013 - TSİ 17:33

Real Madrid Başkanı kulüp bünyesinde isyan söylentilerini bastırmak için harekete geçti.

Real Madrid oyuncularının bir kısmının, sezon sonunda teknik direktör Jose Mourinho'nun görevine son verilmesini istedikleri iddia ediliyordu.

MARCA'nın haberine göre, başta Iker Casillas ve Sergio Ramos olmak üzere bazı oyuncular, geçen Salı günkü toplantıda yönetime Mourinho ile kendileri arasında seçim yapmasını söyledi.

Bugün bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Florentino Perez ise bu iddiaları reddetti.

Perez 'iddiaların ciddiyeti nedeniyle kulübün günlük işleyişi hakkında basın toplantısı yapmama ilkemi ihlal ediyorum' dedi.

Perez'e göre 'kaptanların hocaları hakkındabir olumsuz ifade kullandıkları iddiası tamamen asılsız'.

Casillas veya Ramos tarafından kendilerine her hangi bir ültimatom verilmediğini kaydeden Perez, Casillas hakkında açıklamada bulunmayı da redetti.

Basın toplantısını Mourinho ile görüşmeden kendi kararıyla düzenlediğini belirten Perez 'kimse Real Madrid üzerinden oyun oynayamaz' dedi.

Avrupa futbolundan haberleri BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.