İstifa mektubunu kek şeklinde sundu

Londra yakınlarındaki havaalanlarından biri olan Stansted Havaalanı'nda sınır güvenlik kurumuna bağlı çalışan bir kişi, istifa 'mektubu'nu kek şeklinde sundu.

Cambridgeshire bölgesinde oturan Chris Holmes, kek üzerine yazdığı yazıyla havaalanı yönetimine, "zamanını ve enerjisini" ailesine ve sevdiği işe ayırmak istediğini söyledi.

Holmes'in kayınbiraderi kekin fotoğrafını çekip Twitter'de paylaşınca, birkaç saat içinde sosyal medyada günün olayı haline geldi.

Sınır güvenlik kurumu Border Force, Holmes'e "iyi dileklerini" iletti.

Dört yıldır havaalanında göçmen bürosu memuru olarak görev yapan Holmes, istifa kekini Pazartesi günü 31. doğum günü dolayısıyla işverenine teslim etti.

Border Force'un Stansted'deki müdür yardımcısı "Chris, kekini, resmi istifa mektubunun yanı sıra sundu. Kendisine iyi dileklerimizi iletiyoruz" dedi.

Chris Holmes kekin üzerine yazdığı yazıda, "kısa süre önce baba olduğunu ve hayatın değerini daha iyi anladığı için kendisini ve etrafındakileri mutlu edecek işlere zaman ayırmak istediğini" belirtti.

Bir süredir kek yapıp satma işiyle uğraşan Holmes, zamanını ve enerjisini ailesine ve bu işe ayırmak istediğini ifade ederek siparişler için internet adresini de notuna ekledi.