Sosyal paylaşım siteleri

BBC Türkçe sitesi

Bundan böyle BBC Türkçe internet sitesinde yer alan her haberin üstünde, ayrıca bazı indekslerimizin sağ alt kısmında sosyal paylaşım sitelerine erişmenizi sağlayacak ikonların yer aldığı bir alan göreceksiniz.

Bulunduğunuz sayfada da bu ikonları bulabilirsiniz.

Bağlantı verdiğimiz sosyal paylaşım siteleri internet üzerinden belirli bağlantıları saklamanızı, işaretlemenizi ve paylaşmanızı sağlıyor.

Böylece bu bağlantıları hem arkadaşlarınızla hem de benzer konu ve alanlarla ilgilenen kişilerle paylaşabilirsiniz. Üstelik hangi bilgisayarı kullanırsanız kullanın, bağlantılarınıza her yerden ulaşabilirsiniz.

Dolayısıyla, BBC Türkçe'de ilginç bulduğunuz ve gelecekte yeniden bakmak üzere saklamak ya da başkalarının da görmesini sağlamak istediğiniz bir haberle karşılaşırsanız, burada yer alan bağlantı ikonlarından birine tıklayıp listenize ekleyin.

Bu sitelerin tamamı ücretsizdir. Ancak hizmeti kullanabilmek için kayıt yaptırmanız gerekebilir. Üye olur olmaz seçtiğiniz bağlantıları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sitelerden her biri farklı şekillerde işlediği için aşağıdaki bağlantıları kullanarak hangi hizmetin sizin ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde karşılık verdiğini kararlaştırabilirsiniz.