Got a TV Licence?

You need one to watch live TV on any channel or device, and BBC programmes on iPlayer. It’s the law.

Find out more
I don’t have a TV Licence.

Canlı anlatım

time_stated_uk

 1. Rabia Naz Vatan'ın ölümünü araştıran Meclis Araştırma Komisyonu, otopsi raporunu inceletecek

  Rabia Naz Vatan'ın annesi ve babası

  Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili Giresun'un Eynesil ilçesinde yaptığı incelemenin ardından Mecliste çalışmalarını sürdüren Araştırma Komisyonu, otopsi raporunun, uzman kişiler tarafından incelenmesine karar verdi.

  Komisyon, Rabia Naz Vatan başta olmak üzere şüpheli çocuk ölümlerinin araştırılması ve gerekli tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulmuştu.

  Komisyon, olay yerine ilk giden polis memuru Tamer Orhan'ı dinledi. Orhan, ihbarın kendilerine, "Bir çocuğa araba çarpmış olabilir" şeklinde geldiğini belirtti.

  Orhan, olay yerine gittiklerinde görgü tanıklarının, çocuğu sırtüstü yatarken bulduklarını, kendine gelmesi için üzerine su döktüklerini söylediklerini belirtti.

  DHA'da yer alan habere göre, komisyonda milletvekillerinin sorularını yanıtlayan polis memuru Adem Artaç da, olay yerine gittiklerinde ambulansın dışında lacivert veya siyah renkte bir araç gördüklerini söyledi.

  Polis memuru Mustafa Yazıcı, olay yerinde ilk görgü tanıklarından Mürsel diye bir şahsın ifadesini aldığını belirterek, "Mürsel geldiğinde panik hâlindeydi. Grup amirine, hatta ilçe emniyet vekilimize, komiser yardımcıma söyledim, 'bunun hâl ve hareketlerinden ben şüphelendim, siz de dinleyin' dedim. Onlar da dinlediler daha sonra. İfadesini aldım, ondan sonra gönderdik" diye konuştu.

  Komşu Ciğdem Cebeci ise "Asla Naz oradan düşmedi, intihar etmedi, edebilecek bir çocuk değil" dedi.

  Komisyon, Rabia Naz Vatan'ın otopsi raporunun, uzman kişiler tarafından incelenmesine karar verdi.

  Otopsi raporunu düzenleyenlerin de ifadelerine başvurulacağı bildirildi.

  View more on youtube
 2. Ordu Valiliği: Ceren Özdemir cinayeti zanlısı suçunu itiraf etti

  Ordu'da evinin girişinde bir erkek tarafından bıçaklanarak hayatını kaybeden üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Ceren Özdemir'in katil zanlısı suçunu itiraf etti.

  Ordu Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Gözaltına alınan zanlı, yapılan mülakatta suçunu itiraf etmiştir." ifadesi kullanıldı.

  "Ö. A. isimli zanlının 01.12.2019 tarihinde Cezaevinden firar ettiği ve arandığı anlaşılmıştır. Olayla ilgili tahkikat, çok yönlü olarak devam etmektedir." denildi.

  Demirören Haber Ajansı'nda yer alan bir habere göre ise Özdemir'in katil zanlısı Özgür A.'nın 2005'te Ordu'da bir çocuğu öldürdüğü, cinayetin ardından kaçtığı ve firari olarak yargılandığı davada 20 yıl hapis cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

  Zanlının 2018 yılında da hırsızlık yaparken suçüstü yakalandığı, ancak cezaevinden firar ettiği belirtildi.

  Ordu Valisi Seddar Yavuz, yaptığı basın açıklamasında, zanlının 12 suç kaydının bulunduğunu söyledi.

  View more on twitter
 3. Metalde TİS görüşmeleri uyuşmazlıkla sonuçlandı, arabulucu dönemi başladı

  Türk Metal Sendikası ile Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) arasında yürütülen ve yaklaşık 150 bin işçiyi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi (TİS) müzakerelerinde, bugün yapılan 5. oturum uyuşmazlıkla sonuçlandı. Böylelikle arabulucu dönemi başlamış oldu.

  Sendika’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

  “Bugün gerçekleştirilen oturumda MESS sözleşmenin 3 yıllık olması ısrarını sürdürdü. Heyetimiz ise bunu tekrar reddederek sözleşmenin 2 yıllık olması talebimizi yineledi.

  “Ücret konusunda ise MESS; İlk 6 ay için, altı aylık enflasyon rakamı olan %6,05 i teklif etti. Diğer 6 aylarda ise enflasyon oranında zam önerdi. Sosyal haklarda ise MESS in teklifi yine yıllık enflasyon oldu. (Yıllık Enflasyon Rakamı:%15,01) Ücret ve sosyal haklara ilişkin bu teklifler heyetimizce reddedildi.

  “Sendikamızın gece çalışma tazminatının %15’e yükseltilmesi talebimizi ise reddeden MESS bu oranın %10 da kalmasını istedi. Heyetimiz ise yüzde 15’lik talebimizde ısrar etti. Bu madde de ertelendi.

  “Sendikamız Türk Metal ile MESS arasından devam eden Grup Toplu İş Sözleşmesi’nde anlaşma sağlanamaması üzerine Uyuşmazlık Tutanağı tutuldu. Böylelikle arabulucu dönemi başlamış oldu.”

  View more on twitter
 4. MHP af teklifini beklemeye aldı

  Ayşe Sayın

  Ankara

  Bahçeli ve Erdoğan

  MHP lideri Devlet Bahçeli, kamuoyunda “af” olarak nitelendirilen ve bazı şuçlara şartlı ceza indirimi öngören yasa teklifini “Cumhur ittifakı çatısı altında tezat ve tersliklerin yaşanmaması, konunun istismar edilmemesi” gerekçesiyle “beklemeye aldıklarını” açıkladı.

  Bahçeli yaptığı yazılı açıklamada, geçen yıl Eylül ayında TBMM'ye sundukları hükümlülerin infaz sürelerinden 5 yıl indirim öngören yasa teklifinin yaklaşık 1 yıldır pek çok tartışmaya konu olduğunu anımsattı.

  Ancak teklifle ilgili şimdiye kadar sonuç alınamadığını kaydeden Bahçeli, iktidar partisi AKP'nin de Yargı Reformu Strateji Belgesi çerçevesinde ikinci yargı paketi hazırlıklarının sürdüğüne dikkat çekti.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Pazartesi günü yapılan AKP MYK toplantısında Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e “terör, mükerrer suçlar, cinsel istismar, uyuşturucu, kasten adam öldürme ve organize suçlar”dan hüküm giyenlere infaz indirimi yapılmaması talimatı verdiği haberlerinin kamuoyuna yansıdığını belirten Bahçeli, şu görüşleri dile getirdi:

  Quote Message: Bazı çevrelerin ve marazi siyasi ittifakların Milliyetçi Hareket Partisi’ni gündeme yansıyan suçlarla ima ve ihsas yoluyla bile olsa irtibatlandırıp ilişkilendirmeleri, dahası altı suçla anılmasının yolunu açıp töhmet altında bırakmaları adil ve hakkaniyetli bir tutum olamayacaktır. Partimizin ceza indirimine nasıl baktığı, neleri amaçladığı bellidir, bilinmektedir. Yanlış anlamalara, çelişkili anlaşılmalara müsait bir siyasal ve toplumsal vasat ortaya çıkmıştır. MHP'nin mesela cinsel istismar veya terör suçlarına nasıl yaklaştığı kuşku ve tartışma götürmeyecek aleniliktedir."
  Quote Message: Cumhur İttifakı çatısı altında tezat ve tersliklerin yaşanmaması, konunun istismar edilmemesi maksadıyla 24 Eylül 2018 tarihli kanun teklifimizi bugünden itibaren beklemeye aldığımızı önemle ifade etmek isterim. AK Parti ikinci yargı paketini TBMM’den geçirecek siyasal çoğunluğa sahiptir. Kaldı ki Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBMM’ye sunduğu teklifini 49 milletvekiliyle kanunlaştırmaya sayısal gücü yeterli değildir.Türk milleti partimize yeterli destek ve milletvekili sayısını verdiği gün ceza indirimiyle ilgili kanun teklifimiz için gereken her şey yapılacak, verdiğimiz söz mutlaka tutulacaktır.”
 5. Ceren Özdemir’in katil zanlısı yakalandı, operasyona katılan bir polisi de bıçakladı

  Ordu'da yaşadığı apartmanın girişinde bıçaklanarak öldürülen Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Ceren Özdemir'in katil zanlısı polisin operasyonuyla yakalandı.

  Demirören Haber Ajansı’na göre, saklandığı evde gözaltına alınırken kendisini yakalamaya çalışan bir polisi de bıçakla yaralayan şüpheli etkisiz hale getirildi.

  Uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen şüpheli geniş güvenlik önlemleri altında sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

  Şüphelinin saldırısı sonucu ağır yaralanan polis memuru ise hastaneye kaldırıldı.

  Ceren Özdemir
 6. CHP'li Çakırözer'den kanun teklifi: Kadına yönelik şiddet suçlarında arabuluculuk ve uzlaştırmaya gidilmemeli

  Eskişehir

  CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, kadınların saldırganlarla, olası katillerle uzlaşmaya zorlandığına dikkat çekerek, kadına yönelik şiddet suçlarında uyuşmazlık çözüm yoluna gidilmemesi için iki ayrı kanun teklifi sunduklarını açıkladı

  CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, boşandığı erkek tarafından öldürülen Ayşe Tuba Arslan'ın anne ve babası ile Mecliste düzenlediği basın toplantısında, kadına yönelik şiddet suçlarında, arabuluculuk ve uzlaştırma da dahil olmak üzere hiçbir uyuşmazlık çözüm yoluna gidilmemesi için kanun teklifi sunduklarını açıkladı.

  Çakırözer, Ayşe Tuba Arslan'ı öldüren zanlıya, uzaklaştırma kararlarını ihlal etmesine rağmen bir gün dahi hapis cezası verilmediğine ve kadınların saldırganlarla, olası katillerle uzlaşmaya zorlandığına dikkat çekti.

  Çakırözer, kadına yönelik şiddet içeren suçlara ilişkin TBMM Başkanlığına iki ayrı kanun teklifi sunduklarını, bu suçlarda, arabuluculuk ve uzlaştırma da dahil alternatif uyuşmazlık çözüm yoluna gidilmesini ortadan kaldırmayı amaçladıklarını söyledi.

  Ayşe Tuba Arslan, eski eşinin satırlı saldırısı sonucu öldü

  Eskişehir’de eski eşi Yalçın Özalpay'ın satırlı saldırısıyla ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 44 gün sonra hayatını kaybeden Ayşe Tuba Arslan'ın katiliyle uzlaştırılmaya çalışıldığı ortaya çıkmıştı.

  Arslan’ın dosyalarının uzlaştırma bürosuna taşındığını belirten CHP Milletvekili Utku Çakırözer, "Bir kadın 23 kez suç duyurusunda bulunduğu saldırganla uzlaşmaya zorlanır mı?" diye konuşmuştu

  Arslan’ın cenazesi, 25 Kasım’da, Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü’nde Eskişehir’de toprağa verilmişti.

  Kadınlardan adliye önünde eylem

  Eskişehir’de Demokratik Kadın Platformu üyesi kadınlar bugün, 45 yaşında yaşamını yitiren iki çocuk annesi Ayşe Tuba Arslan için adliye önünde eylem yaptı.

  Kadınlar, ellerinde “Erkek adalet değil, gerçek adalet”, “boşanmayı değil, cinayetleri engelle”, “koruma, aklama, yargıla!”, “bir kişi daha eksilmeyeceğiz” yazılı dövizler açtı.

  View more on twitter
 7. Uludağ'da kayıp iki dağcıyı arama çalışmaları devam ediyor

  Uludağ'da, pazar akşamı zirve tırmanışı yaparken kaybolan amatör dağcılar Mert Alpaslan ve Efe Sarp'ı arama çalışmaları devam ediyor.

  Uludağ Jandarma Karakolu'na gelerek arama çalışmaları hakkında bilgi alan Bursa Valisi Yakup Canbolat, 260'a yakın resmi ve sivil ekiple aramaların sürdüğünü, ancak şu ana kadar herhangi bir emareye rastlamadıklarını bildirdi.

  Canbolat, bugün yoğun yağış sebebiyle geniş bir alana inilemediğini, ama arama çalışmalarında bir uçak ve jandarmaya ait arama-kurtarma helikopterinin de kullanıldığını söyledi.

  AFAD ve sivil toplum kuruluşlarına bağlı arama kurtarma ekipleri de Uludağ 1. oteller bölgesinde kriz masası oluşturdu.

  Bursa Valisi Yakup Canbolat
 8. Son dakikaŞule Çet davasında karar açıklandı: Sanıklar cinayet, tecavüz ve hürriyeti tahditten suçlu bulundu

  Şule Çet davası

  Gazi Üniversitesi öğrencisi Şule Çet'in ölümüne ilişkin sanıklar Çağatay Aksu ve Berk Akand'ın "kasten öldürme", "nitelikli cinsel saldırı" ve "hürriyeti tahdit" suçlarından yargılandığı davanın altıncı celsesinde karar çıktı.

  Sanık Çağatay Aksu "kasten öldürme"den müebbet hapse mahkum edildi. Aksu, ayrıca "nitelikli cinsel saldırı" suçundan 10 yıl, "kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

  Diğer sanık Berk Akand'a ise Aksu'nun işlediği suçlara yardımdan toplam 18 yıl 9 ay hapis cezası verildi. Mahkeme, Akand'ı "kasten öldürme suçuna yardım"dan 12 yıl 6 ay, "nitelikli cinsel saldırı suçuna yardım"dan 5 yıl, "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçuna yardım"dan da 1 yıl 3 ay hapse mahkum etti.

  Ankara 31. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, sanıklar ile avukatlarının esasa ilişkin savunmalarını ve son sözlerini dinleyen mahkeme heyeti kararı oy çokluğuyla aldı.

  Mahkeme, Çağatay Aksu'ya önce ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi, bu cezayı “iyi hal” indirimi uygulayarak müebbet hapse çevirdi.

  22 yaşındaki Şule Çet, 29 Mayıs 2018'de Ankara'da bir plazanın 20. katından atılmıştı.

  View more on youtube
 9. Tek tip sigara paketi uygulaması yarın başlıyor

  Tarım ve Orman Bakanlığınca yapılan düzenlemeyle, sigara ve diğer "tütün mamullerinde düz ve standart paket" uygulamasına 5 Aralık'ta geçilecek.

  Bu tarihten itibaren artık eski paketlerle tütün mamulleri üretilmeyecek.

  1 aylık süreçte mevcut paketlerin piyasadaki satışı ise devam edecek. 5 Ocak 2020 itibarı ile ise sadece yeni standart paketlerin satışı yapılabilecek ve piyasada eski tip paket bulunmayacak.

  Paketler üzerindeki uyarıcı mesaj ve resimler de yenileri ile değiştirildi.

  tek tip sigara paketleri
 10. Şule Çet davası: Sanıklardan Çağatay Aksu son savunmasını yaptı

  Fundanur Öztürk

  BBC Türkçe

  Ankara'da görülen Şule Çet davasının karar duruşmasında son savunmasını veren sanık Çağatay Aksu, “Halk ve sosyal medya baskısı yüzünden tutuklanmak zorunda kaldık. Yalan haberlerle halk galeyana getirildi. Buna rağmen hala ben tecavüz ve öldürmekten yargılanıyorum.” diye konuştu.

  Aksu, devamında, "Bu kadar delilsiz bir cinayet ve tecavüz gördünüz mü? Delil varsa beni asın demiştim. Eğer delil bulabiliyorsanız asın. Biz cinayet büroda üç saat dayak yedik. Baktılar dosyalarda delil yok, avukatlar ‘Şule iyiydi’ diyen psikoloji raporu aldırlar. Medya ve sosyal medya bu işle çok uğraştı.” dedi.

  Aksu’nun Avukatı Levent Ekmen ise dava dosyasının delillerin yok sayıldığı ve olan delillerin zorlama şekilde yorumlandığı bir dosya olduğunu belirterek şunları söyledi:

  "Savcı mütalaasında ihtimallerden bahsediyor, ben size on tane başka ihtimal sayarım. Tüm adli tıp ve bilirkişi raporları maktülün cinsel saldırıya uğradığını söyleyemiyor. Maktülde bulunan Psa’nın 48 saat öncesine ait bile olabileceği söyleniyor adli tıp raporunda."

  "Dosyada mevcut tek bir delil var - o da maktülün arkadaşı Lilia’a attığı mesajlar. 300 kişilik mekanda otururlarken, “beni salmıyor” diye mesajı atmış. Nasıl salmaz o kadar insanın olduğu bir mekanda?Sonra evde çok kez mutfağa gidip geliyor. Mutfağın yeri çıkış kapısına daha yakın. Kapıdan çıkıp gitseydi? Peki zorla tutuluyorsa, neden gitmedi?”

  Savcı, “sanıkların tutukluluklarının devamı ve sonlandırılması hakkında takdir mahkemenindir” diye konuştu.

  Gazi Üniversitesi öğrencisi Şule Çet, 29 Mayıs 2018'de Ankara'daki bir plazanın 20'nci katından düşerek şüpheli bir şekilde yaşamını yitirmiş, olayla ilgili Çağatay Aksu ve Berk Akand hakkında "cinayet", "nitelikli cinsel saldırı" ve "hürriyeti tahdit" suçlarından dava açılmıştı.

 11. Şule Çet davasının karar duruşması başladı

  Fundanur Öztürk

  BBC Türkçe

  Şule Çet

  Ankara’da bir plazanın 20. katından düşerek şüpheli şekilde hayatını kaybeden 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Şule Çet davasının 6. ve karar duruşması başladı.

  Karar duruşmasını izlemek için gelen milletvekilleri, sivil toplum örgütleri, avukatlar, hakimler ve hakim adayları, gazeteciler ve kadın örgütleri ve yüzlerce kadın, ana salona ek olarak tahsis edilen iki salonu da büyük bir kalabalıkla doldurdu.

  Ankara Kadın Platformu basın açıklamasında şunları kaydetti:

  “Katil Çağatay Aksu’nun, katil Berk Akand’a cezaevi içerisinde yazdığı mektupta “Ya beraber batarız ya beraber çıkarız” sözleri cinayetin iş birliği ile yapıldığının ispatıdır.”

  “5 duruşmadır parayla rapor hazırlatan avukatlar ve katiller Şule’yi yargılayarak cinayeti, tecavüzü örtmeye çalıştılar. Bugün görülecek duruşmada gerçek adalet yerini bulsun istiyoruz.”

  Kadın örgütleri sabahın erken saatlerinde adliye önüne gelerek basın açıklaması yaptı.

  Sanıklar Çağatay Aksu ve Berk Akand’ın yakınları kendilerine ayrılan ilk sırada oturuyor.

  Sanık yakınlarından sataşma

  Duruşmanın başlaması beklenirken sanık yakınları, mağdur avukatlarına ve duruşmayı takip eden gazetecilere sık sık sözlü olarak sataşıyor.

  Aksu ve Akand’ın yakınları, gazetecileri ‘yalan haber yapmakla’ suçlayarak bu davanın içerisinde ‘somut delil’ olmamasına rağmen ‘gazeteciler yüzünden’ çok fazla kamuoyu desteği aldığını iddia ediyor.

  Şule Çet’in avukatlarının salonda yarattığı kalabalık yüzünden mahkeme alanını göremedikleri iddia eden sanık yakınları, direkt mahkeme başkanına hitap ederek itiraz etti.

  Mahkeme başkanı, “Salon kalabalık, yapacak bir şey yok” dedi. Bunun üzerine en öndeki iki sırayı dolduran sanık yakınları, “O zaman biz de duruşmayı ayakta izleriz” diyerek hep birlikte ayağı kalktılar.

  Sanık Aksu son savunmasını yapıyor

  Sanık Çağatay Aksu son savunmasını yapıyor: “Halk ve sosyal medya baskısı yüzünden tutuklanmak zorunda kaldık. Yalan haberlerle halk galeyana getirildi. Buna rağmen hala ben tecavüz ve öldürmekten yargılanıyorum.”

  Savcılık bir önceki duruşmada mütalaasını açıklamış ve sanık Çağatay Aksu için “cinayet, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve nitelikli cinsel saldırı”, Berk Akand için ise “cinayete yardım, nitelikli cinsel saldırı ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçundan cezalandırılmalarını istemişti.

  Şule Çet davası
 12. VakıfBank'ın çoğunluk hissesi Hazine'ye devredildi

  Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre, Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim ortaklığı hisselerinden, Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün idare ve temsil ettiği (A) ve (B) grubu hisseleri Hazine'ye devredildi.

  Türkiye’nin 4. büyük bankası olan VakıfBank'ta Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün yüzde 58.51 oranında hissesi bulunuyor.

  VakıfBank konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

  “Cumhurbaşkanlığı Kararı'nın yürürlüğe girmesiyle birlikte, Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün idare ve temsil ettiği %58,51'lik Bankamız hissesinin Hazine ve Maliye Bakanlığı adına Banka pay defterine kaydedilme süreci başlamıştır.

  “Söz konusu devir işlemi, 6219 sayılı Kanun'da belirtildiği üzere, Cumhurbaşkanlığı Kararı'nın yürürlüğe girdiği 3 Aralık 2019 tarihinden itibaren bir hafta içerisinde tamamlanacaktır.”

  Açıklamada, borsada işlem gören (D) Grubu %25,22'lik hisseler ile ilgili herhangi bir değişiklik olmayacağı belirtildi.

 13. Ordu’da evinin önünde bıçaklanan balerin Ceren Özdemir hayatını kaybetti

  Salı akşamı Ordu'da, evinin önünde bıçaklı saldırıya uğrayan balerin Ceren Özdemir hayatını kaybetti.

  DHA’da yer alan habere göre, 20 yaşındaki Özdemir, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı

  Özdemir, Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2.sınıf öğrencisiydi.

  Olay, Salı akşamı saat 19.30 sıralarında Altınordu ilçesi Zaferi Milli Mahallesi'nde meydana geldi.

  Özdemir, antrenman sonrası geldiği evinin önünde kimliği belirsiz bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.

  Saldırgan kaçarken, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı Özdemir, Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

  Hastane Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur, saat 19:50 sıralarında Ceren Özdemir'in yaralı olarak hastanelerine geldiğini belirterek "Göğsünde ve karnında kesici ve delici alet yaralanması vardı. Acil serviste gerekli müdahaleyi yaptık. Ameliyathaneye alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kızımızı kurtaramadık" dedi.

  Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Ekipler, saldırganın kimliğini belirlemeye çalışıyor.

  Ceren Özdemir