AC Milan: Kaka'yla görüşmelere başladık

Son güncelleme: 17 OCAK 2013 - TSİ 16:13

AC Milan'ın kulüp televizyonu, Real Madrid'te fazla forma şansı bulamayan yıldız oyuncu Kaka için müzakerelere başlandığını duyurdu.

Kaka, altı yıl AC Milan'da oynadıktan sonra, Real Madrid'e 2009'da transfer olmuştu.

Ancak Kaka, Jose Mourinho döneminde ilk 11'e girmekte zorlanmaya başladı.

AC Milan'ın golcüsü Robinho'yla dün bir akşam yemeği yedikten sonra İtalyan Sky televizyonuna konuşan Kaka, "Real Madrid'de mutlu değilim, Bu hem benim için, hem de diğerleri için öyle" demişti.

Kaka, Milan'a geri dönmek için ücretinde bir indirimi kabul edip etmeyeceği sorulduğundaysa, "Daha önce de bir çözüme açık olduğumu söyledim. Milano'da çok güzel anılarım ve hala iyi arkadaşlarım var"şeklinde konuşmuştu.

30 yaşındaki futbolcudan gelen bu açıklamalar üzerine, Külüp Başkanları Silvio Berlusconi ve Florentino Perez'in, Kaka'nın Milan'a kiralanması için görüşmelere başladı.

Avrupa futbolundan haberleri BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.


İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.