Napoli: Cavani satılık değil

Son güncelleme: 18 OCAK 2013 - TSİ 15:55

Napoli, Arsenal'in almak istediği belirtilen golcü oyuncu Edinson Cavani'yi satmayı düşünmediklerini duyurdu.

Arsenal Menajeri Arsene Wenger dün, bu sezon oynadığı 24 maçta, 25 gol atan Cavani'yle ilgilendiklerini açıklamıştı.

Wenger, Arsenal'in Cavani'nin transferi konusunda sorulan soruya, "Cavani beğendiğim bir oyuncu. Çok paraya mal olacağına şüphe yok. Bunu kimse reddedemez. Bankacımızın evi, benimkinin hemen yanında ve doğru oyuncuyu bulduğumuzda harekete geçmeye hazır" yanıtını vermişti.

Ancak Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis bugün, Edinson Cavani'nin satılık olmadığını açıkladı.

Laurentiis ayrıca, Cavani için 55 milyon Euroluk bir teklif aldıklarını söyledi, ancak teklifi yapan kulübün adını vermedi.

Laurentiis, Calcio Mercato'ya yaptığı açıklamada, "Cavani için bana daha yeni 55 milyon Euro teklif ettiler. Ama benim paraya değil, ona ihtiyacım var. Yeteneğine güveniyorum. Bu şehirde bir numara olduğunu biliyor" diye konuştu.

Avrupa futbolundan haberleri BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.


BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.