Moratti: Sneijder 'G.saray'a yakın'

Son güncelleme: 20 OCAK 2013 - TSİ 16:46

Inter Başkanı Mario Moratti, bu sabah görüştüğü Wesley Sneijder'in Galatasaray'a transfer olmaya 'yakın' olduğunu, ama kulüpte de kalabileceğini söyledi.

Inter'in resmi sitesindeki habere göre, İtalyan Sky televizyonuna konuşan Moratti, "Sneijder'le görüşmek istedim, çünkü gerektiğini düşündüm. Barıştık mı? Sonuçta aramızda savaş yok. Özellikle şahsi bir savaş. Aynı yönde ilerleyip ilerlemediğimizi görmek için sohbet ettik. Peki bu yön hangisi? Bu bir sürpriz. Galatasaray'a transfere yakın mı? Evet ben öyle düşünüyorum" dedi.

Sneijder de görüşmeden sonra yaptığı açıklamada, Moratti'yle iyi bir sohbette bulunduklarını söyledi.

Hollandalı oyuncu, "Moratti bana Galatasaray'a gidiyor gibi göründüğümü ama az da olsa kalma şansım da olduğunu belirtti. Başkan'ın söyledikleri tamamen doğru. Ben her şeyi burada kazandım ve burada mutluyum. Şimdi "Burada mutluyum mu diyeceğim, yoksa "Mutluydum" mu diyeceğim bilmiyorum. Bu ikisinden biri olabilir, göreceğiz" şeklinde konuştu.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.