Pirlo Celtic'i geçeceklerinden emin

Son güncelleme: 11 ŞUBAT 2013 - TSİ 17:07

Juventus'un yıldız oyuncusu Andrea Pirlo, takımının Şampiyonlar Ligi ikinci tur karşılaşmasında Celtic'i devre dışı bırakacak güçte olduğunu söyledi.

Celtic, grup karşılaşmasında Barcelona'yı yenerek büyük bir sürpriz yapmıştı.

Ancak Pirlo, Juventus'un Barcelona'nın yaptığı hatalara düşmeyeceğini ve Celtic'e karşı hazırlıklı olduklarını vurguladı.

Pirlo Tuttosport gazetesine yaptığı açıklamada, "Biz her şeye hazırız. Celtic'in Barcelona’yı nasıl yendiğini gördük. Ama bence biz değişen durumlara adapte olmaya daha hazırız" dedi.

Pirlo, "Barcelona harika bir futbol oynuyor ama Celtic oyuna yaklaşımıyla onlara engel oldu. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, Juventus hazır olacak" diye konuştu.

Juventus Celtic arasındaki ikinci tur ilk karşılaşması Türkiye saatiyle 21:45'te Parkhead Stadyumu'nda başlayacak.

BBC'nin Avrupa futbolundan derlediği haber, analiz ve izlenimleri, BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.