Mancini: En iyi menajer benim

Son güncelleme: 19 ŞUBAT 2013 - TSİ 12:11

Manchester City Menajeri Roberto Mancini, takımının şampiyonluk mücadelesinde ezeli rakibi United'ın 12 puan gerisinde olmasına karşın, 'son 15 ayın en iyi menajeri benim" dedi.

Mancini BBC'ye yaptığı açıklamada, "Son 15 aydır İngiltere'nin en iyi menajeri benim. Bazıları altı aydır Manchester City'nin menajer değiştireceğini söylüyor. Guardiola dediler, o da Bayern Münih'e gitti. Şimdi de başkalarının adı geçiyor" dedi.

Mancini, "Ben bir şampiyonluk, bir de Federasyon Kupası kazandım. Son 15 aydır benim kazandıklarımı kazanan bir menajer daha yok. Yapabilecek bir şeyim yok, gerçek bu" dedi.

Manchester City'nin artık iyice zora giren şampiyonluk yarışındaki iddiası, takımın Şampiyonlar Ligi grubunda sonuncu olması ve üst üst iki yıldır gruplardan çıkamaması, Mancini'nin City'deki geleceğini iyice tartışmalı hale getirmişti.

BBC'nin Avrupa futbolundan derlediği haber, analiz ve izlenimleri, BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.