Eğlence

 1. Alec Baldwin

  Ünlü aktör Alec Baldwin'in film çekimi sırasında yanlışlıkla açtığı ateş sonucu, görüntü yönetmeni Halyna Hutchins hayatını kaybetti. Polis ve mahkeme kayıtlarına göre Baldwin'e silahı bir yönetmen yardımcısı verdi, bu sırada içinin boş olduğunu söyledi.

  Daha fazla bilgi
  next
 2. Squid Game: Netflix dizi birçok ülkede popüler kültürün de parçası haline geldi

  Video content

  Video caption: Squid Game: Netflix dizi birçok ülkede popüler kültürün de parçası haline geldi
 3. Yuliya Peresild

  Rusya, sinema tarihinde ilk kez uzayda film çekecek ekibi, Soyuz MS-19 aracı ile Kazakistan'ın Baykonur üssünden uzaya gönderdi. "Vyzov" (Sınanma) adlı filmin yönetmeni Klim Şipenko ve 37 yaşındaki oyuncu Yuliya Peresild ile onlara eşlik eden kozmonot Anton Şkaplerov'u taşıyan uzay aracı, TSİ 11:55'te fırlatıldı.

  Daha fazla bilgi
  next
 4. Emily Ratajkowski

  Amerikalı manken Emily Ratajkowski, şarkıcı Robin Thicke'nin "Blurred Lines" klibinin çekimi sırasında kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia etti. 30 yaşındaki Emily Ratajkowski yeni çıkacak "My Body" (Benim Bedenim) isimli kitabında, Thicke'nin 2013'teki çekim sırasında, rızası olmadan kendisine dokunduğunu ve saldırdığını öne sürdü.

  Daha fazla bilgi
  next
 5. gece kulübü önünde aşı sertifikası kontrolü

  İskoçya özerk yönetimi hükümeti 1 Ekim'den itibaren aşı sertifikası uygulamasına geçileceğini açıkladı. Bu tarihten sonra gece kulübü ve diğer kalabalık etkinliklere gitmek isteyenler aşı olduklarını belgelemek zorunda kalacak. İngiltere'de ise aşılama programından sorumlu yetkili, uygulamanın Eylül ayı sonunda başlatılacağını açıklamıştı.

  Daha fazla bilgi
  next
 6. Jamie Spears ve Britney Spears

  Amerikalı pop yıldızı Britney Spears'ın babası Jamie Spears, şarkıcının vasiliğinden çekilmek için Los Angeles'ta mahkemeye başvuruda bulundu. Jamie Spears, başvurusunda, kızının artık kendisinin vasiliğine ihtiyaç duymadığını belirtti. 2008'de Britney Spears'in akıl sağlığı konusunda kaygı duyulmaya başlanmasından sonra, Jamie Spears kızının vasiliğini üstlenmişti.

  Daha fazla bilgi
  next