Yaşam

 1. Tom Heyden

  BBC News Magazine

  radyatör

  Son bir yılda doğalgaz fiyatlarında yaşanan artış, önümüzdeki kış evleri ısıtmayı daha maliyetli hale getirecek. Kış yaklaşırken evinizin yalıtımını basit, hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde nasıl iyileştirebileceğinizi inceledik.

  Daha fazla bilgi
  next
 2. Kunsten Müzesi

  Kopenhag'daki müzenin yetkilileri, kağıt para kullanarak eski eserlerini yeniden yorumlaması için Danimarkalı ressam Jens Haaning'e 534 bin kron (83 bin dolar) ödedi. Ressamın boş tuvaller teslim etmesi üzerine, paranın iadesi istendi.

  Daha fazla bilgi
  next
 3. Ilgın Yorulmaz

  Tokyo

  Hakuho

  15 yaşında başladığı 21 yıllık sumo güreşi kariyerinde neredeyse kırılmadık rekor bırakmayan "yokozuna" (büyük şampiyon) Hakuho, emekli olacağını açıkladı. Hakuho'nun öyküsünü, Tokyo'dan Ilgın Yorulmaz yazdı.

  Daha fazla bilgi
  next
 4. Linda Evangelista

  1990'lı yıllarda yıldızı parlayan 56 yaşındaki Kanadalı eski top model Linda Evangelista, yağ aldırdıktan sonra başına gelenler yüzünden insan içine çıkamadığını söyledi. Evangelista, "Vücudumda kalıcı deformasyon oluştu" dedi.

  Daha fazla bilgi
  next
 5. Yusuf Özkan

  Lahey, Hollanda

  euromillions

  Avrupa'nın birçok ülkesinde oynanan uluslararası şans oyunu EuroMillions'un 31 Ağustos çekilişinde 21 milyon euro ikramiye kazanan Belçikalı çift, milyoner olduklarının farkına iki hafta sonra vardı.

  Daha fazla bilgi
  next