Kraliçe 2. Elizabeth

 1. Jonny Dymond

  Kraliyet Muhabiri

  Harry, büyükannesi Kraliçe 2. Elizabeth için "O benim komutanım. Her zaman öyle olmaya da devam edecek" demişti

  Bir İngiliz Kraliyet Sarayı kaynağı BBC'ye yaptığı açıklamada, Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan Markle'ın kızlarına Lilibet adını verme konusunda Kraliçe'ye danışmadıklarını söyledi.

  Daha fazla bilgi
  next
 2. The Queen at Prince Philip's funeral

  İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in eşi Edinburgh Dükü Prens Philip için cenaze töreni düzenlendi. Prens Philip'in cenazesi St George's Şapeli'ndeki dini törenle defnedildi. Törene yakın aile üyelerinden oluşan 30 kişi katıldı. Kraliçe, törende Covid 19 önlemleri gereği yalnız oturdu. Cenaze törenini canlı aktarıyoruz.

  Catch up
  next
 3. philip ve elizabeth

  Birleşik Krallık’ta ulusal yas devam ederken Edinburgh Dükü Prens Philip için Canterbury Katedrali’nde bugün öğle saatlerinde bir anma töreni düzenlendi. Gelişmeler canlı anlatım sayfamızda.

  Follow
  next
 4. Duke of Edinburgh

  Edinburgh Dükü Prens Philip, 1921'de Yunanistan'ın Korfu adasında doğdu. 7 yaşında İngiltere'ye geldi. Kraliyet Donanma Koleji'nde sınıf birincisiydi. Donanmadaki kariyerini yarıda kesip ömrü boyunca, eşi İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in yanında oldu.

  Daha fazla bilgi
  next
 5. Max Matza

  BBC News, Washington

  Harry and Meghan

  Prens Harry ile Sussex Düşesi Meghan Markle'ın ABD'de ünlü televizyoncu Oprah Winfrey'e yaptığı açıklamaları milyonlar izledi ve çok sayıda kişi gündeme gelen bazı konuları anlamaya çalışıyor.

  Daha fazla bilgi
  next
 6. Composite image of the Metro and Mirror front pages

  Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan Markle'ın, Amerikalı ünlü televizyon sunucusu Oprah Winfrey'e verdikleri röportaj Pazartesi akşamı da İngiltere'de ITV Televizyonu'nda yayımlandı. İngiliz gazeteleri yaklaşık 2 saat süren röportaja sayfalarında geniş yer verdi. Daily Mirror, "Son 85 yılın en büyük kraliyet krizi" manşetini attı.

  Daha fazla bilgi
  next