Meksika

 1. Linda Pressly

  BBC News, Culiacan

  Estetik ameliyatlar Sinaloa'daki uyuşturucu çeteleri ve kadınlarla ilişkilerinin etkisiyle iyice arttı

  Sinaloa eyaletinde uyuşturucu kartellerinin kadınlarla kurduğu ilişki kadın cinayetleri ve kadına şiddetin artması gibi sürpriz olmayan etkilerinin yanında, bölgede estetik ameliyatlara büyük rağbet gösterilmesine de yol açtı.

  Daha fazla bilgi
  next
 2. Darío Brooks

  BBC News Mundo

  Wilder Ladino García on the side of the road

  Meksika sınırından ABD'ye geçmeye çalışırlarken babasından ayrılan Honduraslı çocuk, yol kenarında cansız bir bedenin yanında bulundu. Çocuk, Meksika makamlarının koruması altına alındı.

  Daha fazla bilgi
  next
 3. Meksika'da deniz yüzeyi alev aldı

  Meksika'nın Yukatan Yarımadası'nda okyanus tabanındaki boru hattında yaşanan bir sızıntı sonucu okyanus yüzeyi alev aldı. Kurtarma ekiplerinin görüntülediği yüzey alevleri viral oldu.

  Daha fazla bilgi
  next
 4. Meksika, koronavirüs kaynaklı ölümlerin sayısını revize ederek bu rakamın daha önce açıklanandan yüzde 60 daha yüksek olduğunu belirtti.

  Meksika hükümeti, koronavirüsün neden olduğu Covid-19 hastalığı kaynaklı ölümlerin sayısını revize etti. Hükümet, Covid ölümlerinin daha önce açıklanandan yüzde 60 fazla olduğunu duyurdu. Son verilere göre ülkede Covid-19 hastalığı sonucu 321 bin kişi hayatını kaybetti.

  Daha fazla bilgi
  next