Hillary Clinton

 1. Huma Abedin

  Hillary Clinton'ın eski danışmanı ve yardımcısı Huma Abedin, ABD'li bir senatörün kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia etti. İngiliz Guardian gazetesinin haberine göre Abedin, yaşadıklarını önümüzdeki hafta yayımlanacak olan "Both/And: A Life in Many Worlds" adlı yeni kitabında ayrıntılı şekilde yazdı.

  Daha fazla bilgi
  next
 2. Hillary ve Chelsea Clinton

  Amerikalı yazar Gayle Tzemach Lemmon, Şubat ayında piyasaya çıkacak olan "Kobani'nin Kız Çocukları" adlı kitabının dizi olarak yayımlanması için Hillary Clinton'ın kurduğu HiddenLights adlı yapım şirketiyle anlaştı. Clinton'ın Kadın Savunma Birlikleri'nin (YPJ) anlatılacağı bir dizi projesini üstlenmesi, Türkiye'de tepkilere yol açtı. Peki kitapla ve projeyle ilgili neler biliniyor?

  Daha fazla bilgi
  next
 3. Emma Jones

  BBC Kültür Sanat Muhabiri

  Michelle Obama and Hillary Clinton

  ABD'nin eski First Lady'si Michelle Obama'nın yaşam öyküsünü anlatan Becoming (Benim Hikâyem), halen Netflix'de en çok izlenen yapımlardan. Sırada bir diğer eski First Lady Hillary Clinton'ı belgeseli var. BBC Kültür Sanat Muhabiri Emma Jones'un haberi.

  Daha fazla bilgi
  next
 4. Trump, Erdogan and Trump's letter

  Eski ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, ABD Başkanı Donald Trump'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönderdiği ve "Aptalık etme" dediği mektupla alay edilen, Küba kriziyle ilgili "hayali John F. Kennedy mektubunu" Tweet'ledi.

  Daha fazla bilgi
  next