Зять Трампа обговорював з Росією "таємний канал зв'язку" – ЗМІ

трамп, кушнер Копирайт изображения Getty Images

Зять і радник американського президента Джаред Кушнер приховував свої переговори з Москвою місяць по тому, як Дональда Трампа обрали президентом США, повідомляють ЗМІ.

Джаред Кушнер хотів використати технічні засоби Росії, щоб уникнути перехоплення переговорів з Москвою американськими спецслужбами, повідомили видання Washington Post і New York Times.

Пан Кушнер, старший радник Білого дому, не прокоментував цю інформацію.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що ФБР перевіряє Джареда Кушнера у справі про "зв'язок з Росією". За словами американських чиновників, слідчі вважають, що він може повідомити багато деталей.

Як стверджують ЗМІ з посиланням на американських чиновників, Джаред Кушнер обговорив з послом Росії в США Сергієм Кисляком встановлення таємного каналу зв'язку між Вашингтоном та Москвою.

За допомогою цього каналу планувалося обговорювати Сирію та інші політичні питання.

Агенція Reuters повідомляє про щонайменше три контакти Кушнера з Кисляком, серед них дві телефонні розмови, які він провів з квітня по листопад 2016 року.

New York Times додає, що такий таємний канал зв'язку так і не встановили.

Копирайт изображения AFP
Image caption Майкла Флінна (ліворуч) як і Джареда Кушнера, перевіряють щодо можливих зв'язків з Росією

Сергій Кисляк був приголомшений пропозицією Джареда Кушнера, відзначає Washington Post. Видання підкреслює, що на зустрічі зятя Дональда Трампа з послом Росії був присутній і відставний генерал Майкл Флінн.

Він став помічником президента Трампа з національної безпеки у січні, але 13 лютого пішов у відставку, визнавши, що подавав неповну інформацію про контакти з Сергієм Кисляком наприкінці грудня.

ФБР вивчає потенційні зв'язки передвиборного штабу Дональда Трампа з Кремлем і російською владою під час президентської кампанії в США у 2016 році.

Росія заперечує втручання в президентські вибори в США. Дональд Трамп також заперечує будь-які зв'язки з Росією.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему