News/Home BBC Ukrainian
Weekly Analysis BBC Ukrainian
Sport BBC Ukrainian
Arts and Literature BBC Ukrainian
Highlights BBC Ukrainian
Learning English BBC Ukrainian
Dialogue BBC Ukrainian
Feedback BBC Ukrainian
About us BBC Ukrainian
Where and when you can hear us BBC Ukrainian
 

BBC World Service
BBC News


Africa
Americas
Asia-Pacific
Europe
Middle East
South Asia


 

 

 


About us The BBC Ukrainian Service

Трохи історії

Про Українську службу Бі-Бі-Сі і тих, хто в ній працює
About us | Information | BBC Ukrainian  
Наталя Маковійчук-Скофенко -- одна з ветеранів служби. Сфера її інтересів - політика та міжнародні події. До роботи на Бі-Бі-Сі Наталя працювала у низці київських газет та на Держтелерадіо України.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Ростислав Хотин - редактор Української служби. Працював на телебаченні в Україні та у київському бюро аґенції Рейтер.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Ольга Бетко веде програми про культуру і мистецтво. До переходу на Бі-Бі-Сі вона працювала в українських газетах і журналах.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Ірена Таранюк за фахом філолог. Окрім новин і політичних програм Ірена також веде уроки англійської мови.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Марина Денисенко - одна з наймолодших продюсерів служби. Випускниця Києво-Могилянської Академії, до Бі-Бі-Сі вона працювала у представництві німецького аґенства новин DPA у Києві. 
ukrainian.section@bbc.co.uk
Олег Рац веде спортивні програми. За освітою філолог, володіє майже всіма європейськими мовами - одними добре, іншими - дуже добре.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Олександр Гриб за освітою соціолог. Він має наукові ступені кількох українських і британських університетів.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Фідель Павленко до приходу на Бі-Бі-Сі працював перекладачем. Він любить редагувати і презентувати новини, а також дуже полюбляє футбол.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Богдан Цюпин за освітою філолог, але ще до закінчення вузу він почав працювати стажером на Бі-Бі-Сі. Сфера його інтересів - від  новин до історії. 
ukrainian.section@bbc.co.uk
Ірина Моісеєнко до роботи на Бі-Бі-Сі працювала у Держтелерадіо України. За освітою філолог. Професійно і як хобі, любить читати газети, але не на Інтернеті, а в друкованому вигляді. 
ukrainian.section@bbc.co.uk
Катерина Хінкулова --  з наймолодших продюсерів Бі-Бі-Сі, але за час роботи в Українській службі встигла попрацювати репортером у Баку. Випускниця Києво-Могилянської Академії,  Катерина захоплюється новою ґенерацією українських поетів.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Юрій Кушко -- професійний журналіст. Був кореспондентом Бі-Бі-Сі у Душанбе. Любить класичну музику, не пропускає цікавих концертів.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Олексій Сологубенко -- керівник Української служби. Працював  на Іномовленні у Держтелерадіо України. На хобі часу не вистачає, але колись непогано грав в теніс. 
ukrainian.section@bbc.co.uk
Анатолій Бобилев - менеджер Київського представництва Бі-Бі-Сі. Професійний перекладач і радіо-
журналіст. Цікавиться музичною апаратурою -- вдома вона в нього краща, ніж на Бі-Бі-Сі...
ukrainian.section@bbc.co.uk
Тріша Менел працювала фотографом, багато років провела у Сполучених Штатах. Єдина серед колективу Української служби, яка може керувати мотоциклом, і єдина, хто дістається на роботу велосипедом. 
ukrainian.section@bbc.co.uk
Енді Левінскі тримає на своїх широких плечах усю адміністративну та фінансову роботу служби. А плечі широкі через те, що Енді грає у софтбол (різновид бейсболу). Хоч на його столі чайна кружка з емблемою київського "Динамо", насправді він вболіває за клуб Челсі. 
ukrainian.section@bbc.co.uk
Андрій Куликов - один з ветеранів Бі-Бі-Сі, щоправда він "ветеран з перервою," бо кілька років тому полишив Лондон і повернувся працювати в Україну (ТСН, Новий канал). Нині він знову з нами, отож слухайте.
ukrainian.section@bbc.co.uk
Юрій Громницький багато років був кореспондентом Української служби в Італії. Широкому загалу фанів в Україні він відомий також як один із знавців футбольних і довкола-футбольних справ. 
ukrainian.section@bbc.co.uk
Світлана Пиркало - людина вербальна. Тому вона любить все, що пов'язано з написанням текстів. Особливо Інтернет. Не любить різати плівку (так-так, ми працюємо з плівками), але тим не менше ріже. 
ukrainian.section@bbc.co.uk


Трохи історії


Українська служба розпочала мовлення 1 червня 1992 року, після здобуття Україною незалежності. Раніше мовлення на колишній Радянський Союз, до складу якого входила Українська РСР, велося лише російською мовою. Спочатку програми тривали лише півгодини на добу. Першу групу із семи журналістів очолила д-р Елізабет Робсон-Еліот, тоді голова служби. Її заступником був Олексій Сологубенко, який очолює службу нині. Нині ми мовимо 14 годин 20 хвилин на тиждень, й усі програми висилаються “вживу” зі студій у Лондоні. Однак мовлення на Україну -- це лише частина того, що робить Бі-Бі-Сі. Ми також беремо участь у підготовці журналістів в Україні і у розповсюдженні курсів англійської мови. 


Новини | Мікроскоп | Спорт | Альбом | Діалог
Ваша думка | Про нас | Частоти

Learning English


FeedbackВаші питання, пропозиції, коментарі?

Наша електронна пошта:
ukrainian.section@bbc.co.uk

 

Аудіо
Audio: Latest News BBC Ukrainian
Audio: Weekly Analysis BBC Ukrainian
Audio: Sport BBC Ukrainian
Audio: Arts and Entertainment BBC Ukrainian
Audio: Dialogue BBC Ukrainian

Зв'язок з нами
Interact: Feedback BBC Ukrainian
Interact: Who we are BBC Ukrainian
Interact: Learning English BBC Ukrainian

 


 

Top of Page

© BBC World Service, Bush House, Strand, London WC2B 4PH, UK.