Що французи роблять у неділю?

Копирайт изображения Євгенія Руденко

Як ви думаєте, з чого кожен пристойний француз або француженка починають свій недільний ранок? Звісно, неодмінно - це горнятко кави і круасан, але потім - всі на ринок!

Традиція ходити на ринок по неділях має давню історію. Раніше, до появи мережевих супермаркетів, у неділю не працював жоден магазин. А їсти ж хочеться! Неділя - ще і день такий, що гості часто приходять, сімейні обіди, зустрічі з друзями. А для французів посиденьки неможливі без щонайменше apéro (легких закусок) і вина.

Тому неділя - це ідеальний час для походу на ринок, де можна і свіжі продукти купити просто у фермерів, і плітки останні дізнатися. Крім того, часто на ринковій площі є церква, тож можна взагалі поєднати приємне з корисним.

Копирайт изображения Євгенія Руденко

Ціни на овочі та фрукти на ринках вищі, ніж у мережевих супермаркетах, але і якість інша. Тут ви не знайдете, наприклад, полуниць у листопаді чи апельсинів влітку (на відміну від супермаркетів), бо вони будуть не свіжі, а справжній фермер таке не продає.

На ринку завжди великий вибір сирів просто від виробників, які вам готові розповісти з молока якої корови він був зроблений і на якому пасовиську та корова проводить свій вільний час. Взагалі, знайти ятку з сиром на ринку, як правило, найлегше - звідти йде такий аромат різноманітної плісняви, що його ні з чим не переплутаєш.

Найцікавіше дивитися, як французи обирають серед цих сирів той, що їм смердить найсмачніше, і купують його. Це ціла вистава з обнюхуванням кожного шматочка, дегустацією, причмокуваннями, захопленими вигуками, а потім блаженним поглядом на те, як продавець загортає обраний шмат у папір і видає покупцеві. Наостанок вони ще можуть обговорити з яким вином краще гармоніюватиме цей сорт сиру. Бо вино без сиру, як і сир без вина, практично не існують у французькій системі кулінарних цінностей.

Копирайт изображения Євгенія Руденко

Хіба що сир можна замінити ковбасою, яка тут, до речі, дуже часто теж із пліснявою на шкірці. Ковбаси французи люблять і дуже цінують саме ті, що зроблені фермерами.

Взагалі, сортів ковбаси у Франції, напевно, не менше, ніж сортів сирів. Ковбаса буває зі свинини, яловичини, оленини, вепра… з фісташками, грецькими горіхами, інжиром, сиром… список можна продовжувати довго. Щоправда, і ціни на ці ковбаски "кусаються". Шмат доброї фермерської ковбаси (грам 300) коштуватиме 8-10 євро.

Після сирів і ковбас можна купити свіжих овочів і фруктів, які тут бувають неочікуваних кольорів. Мене вражає, наприклад, фіолетова морква чи цвітна капуста.

Майже обов'язкова зупинка на ринку - купівля квітів. Їх купують майже всі з приводом або без, але повернутися з ринку без них - це майже моветон.

Копирайт изображения Євгенія Руденко

Усю цю смакоту, яка зверху прикрашається букетом, складають у спеціальні сумки на колесах. Фактично це наші "кравчучки", але удосконалений варіант. Тут ціла мода на ці сумки, вони часто бувають з чудернацькими малюнками, квіточками, в горошок... Причому, ходять з цими французькими "кравчучками" усі, незалежно від статі чи соціального статусу, з однієї простої причини - це зручно!

Копирайт изображения Євгенія Руденко

Коли продукти на тиждень чи на вечірку куплені, то варто трохи перепочити і випити кави чи вина. Саме для цього на кожному ринку є бар, і скільки б столиків там не було, після 11-ї ранку всі вони будуть заповнені.

Ринкова кав'ярня - це особливе місце, де за сусідніми столиками можуть сидіти чоловіки, які вже зранку напиваються найдешевшим вином, жінки з зачісками, дорогими прикрасами і келихом шампанського, пара стареньких, які читають ранкові газети…

Часто в кафе можна побачити любителів устриць, які просто на ринку їх купують, тут же відкривають, поливають лимонним соком і насолоджуються їхнім смаком з келихом білого вина та свіжим багетом із солоним маслом.

Хтось п'є каву, хтось вино, але легкий алкогольний напій у неділю вранці - це абсолютно нормальна справа, і ніхто на вас засудливим поглядом не подивиться. Скоріше, навпаки - сяде поруч, відкладе сумку з квітами та замовить і собі келишок.