Блог мами: дитина у публічному просторі

Сергацькова

На фото - мій чотиримісячний син Яків і телеведуча Вася Фролова.

Вони познайомилися на відкритті магазину парфумів на Воздвиженці у Києві та, здається, моментально пройнялися одне одним.

А ще того ж вечора Яків побував на презентації книги Awesome Ukraine у бібліокафе поруч.

З моїм сином познайомилися більше сотні людей. Серед них були артисти, художники, менеджери середньої ланки, журналісти, рекламісти та дипломати.

І ніхто, абсолютно ніхто не подивився на нас з ним косо за те, що "притягла дитину на тусовку, з дітьми треба сидіти вдома".

За те, що він кілька разів вередував через духоту.

За те, що годувала грудьми на публіці, бо "спеціальної кімнати для годування" немає у жодному громадському місці, окрім платних дитячих клінік.

За те, що не боялася, що він може підхопити від когось інфекцію (він, до слова, побував вже у сотні публічних місць і жодного разу не хворів).

З Яковом віталися, брали його на руки, усміхалися йому і чіпали за ніжки.

Будь-яка мати на моєму місці відчула б полегшення. Опинитися у суспільстві, де твоїй дитині раді, де поважають його право на соціалізацію і всіляко допомагають, особливо у місцях, призначених для розваг, - для Києва поки що рідкість.

Але як же приємно, що дедалі більше людей перестають боятися дітей і матерів на публіці, і дедалі більше людей демонструють відкритість.

Це якийсь дуже хороший знак.

Новини на цю ж тему