Покупці Тойоти в Україні - ''сам на сам з проблемою''

Тойота
Image caption Тойота - найбільший виробник авт у світі

Про технічні проблеми з автомобілями «Toйoтa» в Україні Бі-Бі-Сі розмовляла з генеральним директором Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів Олегом Назаренком.

Якої кількості автомобілів чи радше автомобілістів в Україні може стосуватися оголошення компанії «Тойота» про проблеми з низкою моделей?

Подробиці читати тут

О. Назаренко: Я думаю, що не менше 10-30 тисяч таких автомобілів в Україні. Розумієте, тут у чому питання? Коли офіційний імпортер «Тойота» продає машини, у нього залишаються адреси покупців цих автомобілів, і він завжди може розіслати цим людям запрошення прийти і поміняти автомобілі. А в даному випадку, коли автомобілі ввозяться неофіційно… Розумієте, вони продані офіційно десь там в Америці якомусь, умовно кажучи, Джону Хопкінсу, а потім перевезені і продані Івану Іваненко. Тому я навіть оцінити не можу цю кількість – я говорю про 10-30 тисяч покупців автомобілів в Україні, але їх адреси має лише державна автоінспекція, і це – конфіденційна інформація. Якщо навіть «Тойота» попросить надати ті адреси, то потім вона буде мати справу з прокуратурою. Тому що цю конфіденційну інформацію не мають право розголошувати. Виходить, що на сьогодні українські покупці оцих нелегально ввезених автомобілів залишилися сам на сам з проблемою.

Бі-Бі-Сі: Тобто, для таких людей зараз важливо стежити за повідомленнями у ЗМІ і звертатися до майстрів, чи до представників фірми «Тойота» в Україні?

О. Назаренко: Так. Розумієте, вони не захищені. Вони змушені самі бігати і узнавати. Знаєте, коли купуєш автомобіль, ти звик, що фірма чи корпорація відповідає за свій автомобіль. Але корпорація відповідає тоді, коли цей автомобіль куплений офіційно. Ви ж знаєте, що ані «Авалон», ані «Секвойя» не поступають офіційно на європейський ринок.

Бі-Бі-Сі: Але якщо ми говоримо про повідомлення у ЗМІ, які напевно приваблять увагу власників певних моделей «Тойоти», чи ми маємо тут справу з тим, що «Тойота» таким чином завдає удару по своєму престижу, і краще би було їй це якось замовчувати, принаймні, в Україні, де таких моделей продається мало? Чи ви вважаєте, що компанія робить правильно, коли робить це, широко оголошуючи? Які наслідки це має для авторитету компанії?

О. Назаренко: Ця проблема ж не тільки у компанії «Тойота». До цього мали проблеми, не хочу перечислювати, але ряд інших брендів, і я вважаю, що це як раз добре відношення, це не удар по престижу. У кожного бувають проблеми, і це всі люди розуміють. Це знаєте, як наша слов’янська натура завжди думає: якщо в них все добре, нема проблем, як у інших, значить вони щось замовчують. Тому я вважаю це оголошення від «Тойоти» абсолютно нормальним. По-перше, вони таким чином демонструють, що вони теж розуміють: не дай боже, з-за тієї педалі газу станеться якийсь смертельний випадок або ДТП і потім вони заплатять більше! І по-друге, вони вважають, що вони – серйозна компанія, тому й можуть сказати: так, у нас є помилка, але ми перші про це заявили, не журналісти про це узнали, не хтось там інший, а ми перші проаналізували можливість якихось відмов, зробили статистику, і ми признаємо, що так, дійсно, безгрішних людей і безгрішних компаній взагалі не буває. У нас була помилка, і ми її виправляємо.