Чи принесе скраплений газ енергетичну незалежність?

Останнє поновлення: Понеділок, 26 листопада, 2012 p., 17:52 GMT 19:52 за Києвом
LNG_термінал

Чи відкриє підписання угод про будівництво LNG терміналу доступ до альтернативних поставок газу?

У порту Південний поблизу Одеси розпочато будівництво LNG теміналу, який дозволить Україні імпортувати скраплений газ. Учасники церемонії початку реалізації проекту назвали його "першим кроком до справжньої енергетичної незалежності" України.

"Це є дійсно історичний момент. Сьогодні ми зробили перший крок, перший реальний великий крок щодо забезпечення енергетичної незалежності України. Його значення дуже важко переоцінити. Термінал буде здатний приймати такі обсяги газу, при яких ми зможемо стати самостійними гравцями на енергетичному ринку", - заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, віддаючи наказ почати зварювання першого стику газопроводу, який має з'єднати LNG термінал із українською газотранспортною системою.

Під час церемонії запуску проекту також було підписано дві угоди із компаніями, які братимуть участь у реалізації проекту.

Це американська Exсelerate Energy LLC, у якої буде орендовано плавучий завод із регазифікації скрапленого газу, а також іспанська Gas Natural SDG, яка координуватиме діяльність консорціуму зі здійснення проекту.

"Сьогодні ми зробили перший крок, перший реальний великий крок щодо забезпечення енергетичної незалежності України"

Микола Азаров, прем'єр-міністр України

Загальна вартість проекту будівництва терміналу становитиме 856 мільйонів євро, із яких близько 730 мільйонів євро будуть приватні інвестиції Український державний внесок складе лише близько 7% від загального фінансування.

За це Україна отримає 25%+1 акцію, тобто блокуючий пакет акцій консорціуму, каже голова Державної агенції з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів. Крім того, Київ розраховує отримати кредит від міжнародних фінансових організацій на близько 100 мільйонів євро для будівництва морської частини інфраструктури.

Скільки коштує "енергетична незалежність"?

Вклавши трохи більше ста мільйонів євро у проект, Україна розраховує отримати газ, який буде принаймні на 20% дешевший за російський, що його Україна імпортує через магістральні трубопроводи. Якщо нині російський газ для України із урахуванням "харківської" знижки коштує 430 доларів за тисячу кубів, то ціна скрапленого газу на спотовому ринку нині є близько 322 доларів за тисячу кубів. Як каже Владислав Каськів, це не тільки понад 100 доларів економії на кожній тисячу кубометрів газу, але і доступ до альтернативного джерела отримання енергоносіїв, який так довго прагне знайти Україна.

"Питання ціни навіть не є головним. Головне - це альтернатива. Бо коли ви маєте альтернативу, ви завжди матимете і кращу ціну. Коли ви не маєте альтернативи, то маєте залежність, і не тільки енергетичну, але й політичну. Думаю, що з часом сьогоднішній день назвуть днем енергетичної незалежності України", - каже пан Каськів.

Міністр енергетики Юрій Бойко також вважає, що ціна, за якою Україна отримуватиме скраплений газ, буде "так само комфортною, як і та ціна, за якою Україна нині починає Клацнути отримувати газ із Німеччини".

"Питання ціни навіть не є головним. Головне - це альтернатива. Бо коли ви маєте альтернативу, ви завжди матимете і кращу ціну"

Владислав Каськів, Державна агенція з інвестицій та управління національними проектами

Передбачається, що на першому етапі реалізації проекту буде збудовано газопровід, що з'єднає орендовану плавучу платформу із магістральними трубопроводами, і дозволить приймати до 5 мільярдів кубометрів газу на рік.

Очікується, що перший скраплений газ може надійти в Україну у 2016 році.

На другому етапі має бути збудовано наземний термінал із трьома резервуарами та поглиблене дно для прийому LNG танкерів, що дозволить імпортувати понад 10 мільярдів кубів газу вже від 2018 року.

Передбачається, що постачальниками скрапленого газу до України можуть бути Катар, Лівія, Єгипет, Алжир, Азербайджан.

Як каже Владислав Каськів, учасники консорціуму планують підписати угоду на постачання приблизно 60% від загальних обсягів поставок із якимсь одним постачальником, а решту потреби покривати за рахунок дрібніших контрактів та покупки газу на спотовому ринку.

Хто втілить гарні плани?

Експерти загалом схвально ставляться до спроби української влади диверсифікувати джерела та шляхи доставки енергоносіїв, особливо зважаючи на нинішню цілковиту залежність від імпорту російського газу. Проте є і низка зауважень.

Експерт з питань енергетики Володимир Саприкін звертає увагу на те, що наразі залишається невідомим ані склад учасників консорціуму, ані точні джерела та терміни фінансування проекту. Не підписані також і угоди, хоча б рамкові, щодо постачальників та обсягів поставок:

"Початок, і ще важливіше, успішне завершення будівництва LNG терміналу є надзвичайно важливим для України, адже це може бути найбільш потужним відмінним від російського джерелом отримання газу"

Володимир Саприін, експерт з питань енергетики

"Початок і, ще важливіше, успішне завершення будівництва LNG терміналу є надзвичайно важливим для України, адже це може бути найбільш потужним і відмінним від російського джерелом отримання газу. Якщо на наступний рік ми хочемо закупити 18 мільярдів кубів російського газу, а у 2017 році плануємо отримати 10 мільярдів скрапленого, то тоді вже можна буде говорити про те, що ми "злазимо" із російської газової гілки. Але наразі не зовсім зрозуміло, хто інвестуватиме у цей проект. Немає не те, що контракту, але й навіть рамкової угоди про постачання газу", - каже Володимир Саприкін.

Крім того, як каже академік Української нафтогазової академії Роман Яремійчук, є побоювання, що Туреччина не дозволить проходження газових танкерів через протоку Босфор, а відтак, коло можливих постачальників звузиться до тих, хто має чи матиме доступ до внутрішнього басейну Чорного моря.

"Я є великим прибічником і скрапленого, і стиснутого газу. Але треба враховувати, що перевезення зрідженого газу танкерами через Босфор-Дарданели – то є марна затія, бо Туреччина ніколи не дозволить такого ризику", - каже пан Яремійчук.

"Я є великим прибічником і скрапленого, і стиснутого газу. Але треба враховувати, що перевезення зрідженого газу танкерами через Босфор-Дарданели – то є марна затія, бо Туреччина ніколи не дозволить такого ризику"

Роман Яремійчук, Українська нафтогазова академія

Водночас голова Державної агенції з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів твердить, що учасники консорціуму з будівництва LNG терміналу приділили цій проблемі багато уваги, замовивши крім техніко-економічного обґрунтування проекту ще й юридичну експертизу, яку здійснювала американська компанія Baker Botts, що спеціалізується на правових аспектах енергетики.

"У юридичному висновку, що ми отримали, абсолютно чітко сказано, що танкери безперешкодно можуть проходити турецькі протоки, тому тут ніяких проблем згідно із міжнародним правом взагалі не існує. Але крім того, у нас є і інтенсивний політичний діалог із Туреччиною", - запевняє пан Каськів.

Експерти також зауважують, що кращим місцем для LNG терміналу міг би бути західний берег Криму поблизу мису Тарханхут, де і глибина моря у понад 40 метрів дозволяє приймати газові танкери, для яких біля Південного доведеться штучно поглиблювати дно, і де вже існує Глібівське підземне сховище газу, тоді як біля Південного ще тільки доведеться будувати спеціальні резервуари.

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS