Британський міністр: рожеві іграшки шкодять економіці

Іграшка
Image caption Міністр закликає не розділяти іграшки на хлопчачі та дівчачі

Британський міністр з питань споживання Дженні Віллот заявила, що рожеві іграшки, які виробники позиціонують як дівчачі, шкодять економіці, оскільки призводять до того, що менша кількість жінок вирішують займатися наукою чи інженерною справою.

"Те, як ми граємося, у дитячому віці, визначає навички, які ми розвиваємо", - заявила вона.

Міністр переконана, що іграшки, які позиціонують як хлопчачі, збуджують у дітей інтерес до науки та математики.

І поки дівчата будуть ухилятися від цих предметів, британський бізнес втрачатиме таланти, додає урядовець.

"Хлопчики та дівчатка сприймають ідеї, які в них розвиваються під час ігор", - заявила пані Віллот під час дебатів у Вестмінстер-хол.

"До того віку, коли вони обирають університет, хлопчики та дівчатка дуже розділені в деяких сферах. І в цілому, хлопці домінують у тих, галузях, де можна зробити найуспішнішу з фінансової точки зору кар'єру", - додала пані Віллот.

Урядовець доводить, що батьки не повинні соромити своїх дітей, якщо вони граються іграшками, які позначені як такі, що передбачені для іншої статі.

"Звичайно, не кожна дівчинка, яка грається Lego, стане архітектором, але чому ми повинні обмежувати її вподобання в такому ранньому віці і так рішуче?", - запитує міністр і наголошує на тому, що магазини дуже чітко розділяють речі для хлопчиків і для дівчаток.

"Хлопчик, в якого ніколи не було набору для шиття, може ніколи не відкрити в собі талант дизайнера", - наголосила пані Віллот.