Ford відкликає понад мільйон автівок

Ford Копирайт изображения Getty
Image caption Американський автогігант відкликає понад мільйон своїх автівок

Американський автогігант Ford оголосив, що відкликає 1,4 млн автівок свого виробництва.

Компанія відкликає майже 1,1 млн позашляховиків, проданих у Північній Америці, бо вони можуть втратити кермове керування.

Ще 200 тисяч автомобілів Ford Taurus sedan 2010 і 2014 року випуску мають схильними до корозії.

Низка подібних інцидентів, які трапилися нещодавно, означає, що автовиробники скоро поб'ють рекорд за кількістю відкликаних протягом року автівок.

Найбільшу кількість автівок відкликали після пов'язаного з системою безпеки скандалу у головного суперника Форду – компанії General Motors (GM).

GM звинуватили в тому, що вона не повідомила про дефекти в системі безпеки в деяких автівках, які могли б призвести до несподіваного вимикання двигуна.

Понад 13 людей загинуло через цей недолік. Американська влада вважає, що ця цифра зростатиме.

Проблеми Toyota

На початку квітня також повідомлялося про відкликання 6,5 млн. автівок Toyota в усьому світі через п'ять непов'язаних між собою проблем. Всього йшлося про 27 моделей автомобілів.

Це було вже п'яте велике відкликання автівок Toyota за останні місяці. В цілому за останні два з половиною роки Toyota відкликала понад 25 млн автомобілів.

Через виявлені дефекти автовиробники і відповідні державні органи почали частіше відкликати автівки відразу після їхнього виявлення.