Прибуток eBay перевершив очікування

Лого веб-аукціону eBay Копирайт изображения Getty
Image caption Кібератака на eBay зачепила 145 мільйонів клієнтів онлайн-аукціона

Інтернет-аукціон eBay відзвітував про прибуток за березень-червень у розмірі 676 мільйонів доларів, що перевершило очікування експертів.

Акції компанії зросли на 1,5% на торгах після закриття американського фондового ринку.

Разом з тим доходи компанії збільшилися на 13% – до 4.4 мільярдів доларів, що нижче за очікування.

Непростий квартал

"У нас був непростий квартал із негараздами", - повідомив онлайн-аукціон у квартальному звіті, вказуючи на нещодавній інцидент із витоком особистих даних користувачів.

У травні eBay повідомив, що хакери могли отримати доступ до 145 мільйонів акаунтів. Після цього США, Великобританія та європейські країни почали розслідування.

Окрім того, погіршились позиції eBay у пошукових системах. Протягом кварталу компанію також залишив головний фінансист, що додало проблем.

З позитивних квартальних новин можна відзначити врегулювання давнього конфлікту з інвестором Карлом Іканом, який закликав до відділення PayPal – компанії, через яку проходять розрахунки.

Пан Ікан заявив, що він досі вважає продаж цього бізнесу хорошою ідеєю, однак його задовольнило рішення eBay дослухатися до порад і призначити Девіда Дормана, одного з засновників інвестиційної компанії Centerview Capital Technology, незалежним членом наглядової ради.