Закон про ГТС: Україна контролюватиме тих, хто управлятиме

Копирайт изображения Reuters
Image caption Український уряд впевнений, що збереже контроль над українською ГТС, допустивши до управління нею європейські та американські компанії

Верховна Рада ухвалила закон про реформування управління газотранспортною системою країни, який дозволяє європейським та американським компаніям брати участь в управлінні українською ГТС.

Під час другого читання законопроекту депутати посилили систему контролю за тим, хто є кінцевим власником компаній, яким дозволять керувати українською газовою трубою та підземними сховищами.

Згідно із законом, українська газотранспортна система (ГТС) та підземні сховища газу (ПСГ) залишаються власністю держави, проте управління ними можуть здійснювати спеціально створені компанії.

51% акцій цих компаній належатиме Україні, а 49% - можуть придбати компанії країн ЄС, Європейського енергетичного співтовариства та США.

Розроблений урядом законопроект про реформування управління ГТС був одним із двох законопроектів (разом із законопроектом про зміни до бюджету), через неухвалення яких прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про свою відставку 24 липня.

Проте 31 липня Рада таки ухвалила зміни до бюджету, і не погодилася на відставку прем'єра.

Тепер прем'єр каже, що уряд погодився із зауваженнями депутатів із урядової коаліції, які не погоджувалися голосувати за законопроект у липні.

Йдеться про посилений контроль за тим, хто є кінцевим бенефіціарієм тих європейських та американських компаній, які братимуть участь в управлінні українською ГТС.

"Фракція "Свобода" наполягала на тому, щоб остаточне рішення щодо інвестора приймалося виключно у стінах Верховної Ради. Незважаючи на те, що чинна Конституція не дає розширеного тлумачення такого рішення, я вважаю, що це логічне рішення. Уряди міняються, президенти міняються, і для балансу влад необхідний контроль з боку Верховної Ради", - заявив прем'єр, який був присутнім у парламенті під час розгляду законопроекту.

За словами Арсенія Яценюка, в уряді також погодилися додати до законопроекту додаткові умови. Зокрема, компанія, яка є резидентом ЕС або США, зобов’язана розкрити всю інформацію щодо структури власності і показати всіх бенефіціарів.

Крім того, якщо компанія, яка виграла конкурс, вирішить внести зміни у власності, то таке рішення вона може ухвалювати виключно за згоди української сторони.

"Мотивація зрозуміла: виграє компанія-резидент ЄС, а з певним часом зміниться структура власності і під лейбою ЄС може бути власність країни – агресора", - заявив прем'єр, додавши, що компанія, яка виграла конкурс, має кожні 5 років звітувати перед парламентом України.

Під час обговорення законопроекту оглядачі зауважували, що які б можливості контролю за партнерами по управлінню ГТС не зберігала б за собою Україна, найбільш проблемною частиною реформування буде залучення інвесторів до стратегічного об'єкту країни, у якій триває збройний конфлікт.

Прем'єр каже, що в уряді поділяють таке занепокоєння: "Непросто буде залучити інвестора, але це привід почати переговори".

Близько третини газу, що його споживають європейські країни, надходить із Росії.

Близько 40% російського газу, призначеного для європейських споживачів, транспортується через територію України.