Фани iPhone розбили намети в Нью-Йорку

новини Копирайт изображения Getty

За кілька тижнів до початку продажів і ще до презентації нового iPhone 6 біля фірмового магазину Apple в Нью-Йорку вишикувалась черга з шанувальників смартфона.

Поки навіть точно не відомі параметри нового пристрою. Офіційна презентація призначена на 9 вересня. Продажі, ймовірно, можуть розпочатися 19 вересня.

Але на П'ятій авеню в Нью-Йорку, де знаходиться головний магазин компанії, люди вже зайняли чергу з наметами і спальними мішками.

Унікальні черги

Черги за новими iPhone стали справжнім культурним феноменом, який висвітлюють міжнародні ЗМІ та активно висміюють конкуренти Apple.

Люди, які стоять на початку черги, на деякий час стають знаменитостями. Це використовують для реклами.

Торік першим новий смартфон купив американець Хазім Саїд, який не втрачав часу, розповідаючи журналістам про свою IT-компанії.

За даними ЗМІ, рекорд за часом стояння в черзі за iPhone становить 18 днів.

Падіння акцій

Середу, 3 вересня, називають найгіршим днем на фондовій біржі для компанії Apple з кінця січня. Акції компанії в цей день впали на 4 відсотки.

Це сталося на фоні скандалу з викраденими фото знаменитостей, з яким зіткнулась компанія.

За попередніми даними, фото відомих актрис могли викрасти хакери, зламавши "хмарний" сервіс iCloud для iPhone, створений для дистанційного зберігання інформації.

Розслідуванням викрадення знімків вже займається ФБР.

Компанія Apple паралельно проводить внутрішню перевірку, намагаючись з'ясувати чи дійсно зловмисники "зламали" технологію iCloud.

Витік інформації поставив питання безпеки Apple в центрі уваги всього за кілька днів перед презентацією нового iPhone 6.

Новини на цю ж тему