В Італії хочуть судитись із відділенням Bank of China

 Bank of China Копирайт изображения AP

Представники італійської прокуратури хочуть пред'явити звинувачення у відмиванні грошей відділенню Bank of China в Мілані.

Звинувачування також стосуватимуться майже 300 осіб.

Обвинувачі у Флоренції кажуть, що з рахунків в Італії до Китаю перевели 4,5 млрд євро. Ці гроші, за їхніми словами, були зароблені на проституції, виготовленні фальшивих купюр, ухилянні від сплати податків та трудовій експлуатації.

Як повідомляє італійське інформаційне агентство Анса, звинувачення можуть пред'явити чотирьом високопоставленим менеджерам Bank of China.

Майже половину вказаної суми переводили в період між 2007-2010 роками через відділення банку в Мілані, повідомляють італійські слідчі.

Bank of China, згідно з даними слідства, заробив на цих переказах 758 тис. євро комісійних.

За даними агенції Анса, йдеться про мільйони транзакцій, які не перевищували 2 тис. євро. Перекази більших сум вимагали перевірки джерел доходів.

З тих пір цю планку опустили до однієї тисячі євро.

Тепер суддя має вирішити чи постануть перед судом Bank of China і 297 людей.

Наразі представники банку та влади Китаю не коментували цю ситуацію.

Агенція Анса вважає, що легалізація отриманих злочинним шляхом коштів, зміцнила економічні можливості китайської мафії, яка спеціалізується на нелегальній міграції.

Копирайт изображения AFP GETTY IMAGES
Image caption Пожежа на фабриці біля Тоскани в 2013 році викликала скандал

У грудні 2013 року через пожежу на фабриці з шиття одягу в місті Прато біля Флоренції загинуло семеро мігрантів з Китаю.

Через умови праці на цьому виробництві у країні вибухнув скандал.

Губернатор провінції Тоскана тоді заявив, деякі фабрики мали відношення до організованих кримінальних угруповань з Китаю.