Як Київ відмовився повертати російський борг

Копирайт изображения AFP

Український уряд наклав мораторій на виплату Росії боргів на 3,5 млрд дол., заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. Левову частку цієї суми складає кредит на 3 млрд дол., оформлений у єврооблігаціях, який Україна мала погасити до 20 грудня.

"У зв'язку з тим, що Російська Федерація відмовилася, не дивлячись на непоодинокі наші спроби щодо підписання угоди про реструктуризацію, у тому числі і з ними, прийняти наші пропозиції, Кабінет міністрів запроваджує мораторій на виплату так званого російського боргу", – заявив пан Яценюк.

Він підтвердив готовність уряду до вирішення проблеми боргу у суді.

"До моменту прийняття наших пропозицій по реструктуризації або відповідного судового рішення", – заявив прем'єр.

Напередодні міністерство фінансів України вже заявило, що Київ не зможе погасити цей борг.

"Єврооблігації, термін погашення яких настає у грудні 2015 року, належать до боргових зобов’язань України, які вона не може сплатити відповідно до їхніх первинних умов", - йдеться у повідомленні відомства.

У травні цього року, згідно із рішенням парламенту, уряд отримав право запроваджувати тимчасовий мораторій на виплату зовнішніх боргів.

"Тонкий" баланс від МВФ

Заяві уряду щодо російського кредиту передувало рішення МВФ про те, що так звані "російські облігації" є офіційним боргом України за двосторонніми угодами. При цьому МВФ посилався на те, що ці облігації і досі належать Росії.

Україна від самого початку переговорів із кредиторами про реструктуризацію боргів трактувала цей борг як комерційний, відзначаючи те, що він оформлений у єврооблігаціях - цінних паперах, які теоретично могли змінити свого власника після надання позики у грудні 2013 року.

Нинішній президент України Петро Порошенко в інтерв'ю Bloomberg влітку цього року назвав цей кредит "хабарем", який тодішній президент Янукович начебто отримав за відмову від курсу на євроінтеграцію.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Віктор Янукович позичив у Росії 3 млрд дол. за два місяці до своєї втечі з України

3-мільярдний кредит мав стати першим траншем із 15-мільярдної позики, про яку 17 грудня 2013 року у Москві домовлявся президент Віктор Янукович. На той час у Києві відбувалися протести проти рішення тодішньої влади не підписувати Угоду про асоціацію із ЄС. У лютому 2014 року Віктор Янукович втік з України до Росії.

Оскільки переговори щодо надання позики відбувалися на найвищому рівні, Росія наполягала, що борг є державним, і не брала участі у переговорах щодо реструктуризації боргів, які Україна трактувала як комерційні.

Тоді як інші власники українських євробондів погодилися на списання 20% боргу та реструктуризацію решти, яка завершилася випуском нових боргових зобов'язань у листопаді цього року, російська влада заявляла, що неспроможність Києва розрахуватися за кредит означатиме дефолт за офіційним боргом, а відтак, може стати причиною припинення кредитування України з боку МВФ.

Це цілком могло би статися, згідно із внутрішніми правилами МВФ, за якими країни, що не повертають державні борги, не можуть розраховувати на позики фонду.

Але так само у грудні МВФ вирішив змінити ці правила, погодившись, як висловився речник МВФ Джеррі Райс, змінити політику "нетерпимості до суверенної заборгованості". Міністр фінансів Росії Антон Сілуанов назвав рішення МВФ поспішним і упередженим, а також таким, що було "ухвалене на шкоду Росії і в цілях легалізації можливості Києва не платити за своїми боргами".

Саме із посиланням на це рішення МВФ, в українському мінфіні сподіваються, що дефолт за борговими виплатами навряд чи призведе до припинення кредитування України міжнародними кредиторами, передусім, МВФ.

"Уряд України очікує, що нова політика Фонду стосовно кредитування за наявності простроченої заборгованості перед офіційними кредиторами дозволить йому продовжити надання фінансової допомоги Україні за програмою МВФ щодо механізму розширеного фінансування, незважаючи на рішення України стосовно своїх єврооблігацій, термін погашення яких настає у грудні 2015 року", - йдеться у заяві мінфіну.

Крім того, там наголошують, що інший підхід до виплат за "російськими" єврооблігаціями порушив би права інших власників українських євробондів, які погодилися на реструктуризацію боргів:

"Відповідно до умов нових облігацій України, випущених 12 листопада 2015 року в рамках реструктуризації боргу, Україна, згідно з первинними договірними умовами, не має права здійснювати виплати кредиторам, які відмовилися брати участь у реструктуризації".

Неочікуваний поворот

Але проблеми із подальшим кредитуванням України з боку МВФ можуть виникнути через іншу причину - відсутність узгодженого проекту бюджету на 2016 рік.

"Затвердження бюджету, який відхиляється від програмних цілей на 2016 рік і в середньостроковій перспективі, перерве програму й неминуче перерве міжнародне фінансування", - заявив заступник директора–розпорядника МВФ Девід Ліптона по тому, як 17 грудня український парламент не ухвалив жодних рішень стосовно поданого урядом проекту бюджету на 2016 рік та пропозицій щодо податкової реформи.

Новини на цю ж тему