Що (не) зміниться з 1 липня

Копирайт изображения UNIAN

Згідно із рішенням НКРЕКП, з 1 липня в Україні мають майже удвічі зрости тарифи на гарячу воду і тепло. Водночас очікуване подешевшання уживаних імпортних авто може бути відтерміновано, так само, як і зникнення ЖЕКів.

Тарифи зростатимуть

Згідно із рішенням Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), від 1 липня тарифи на теплову енергію і опалення для населення мають зрости майже удвічі.

Головна причина чергової хвилі підвищення тарифів, як кажуть НКРЕКП, - рішення уряду про підвищення ціни на газ для населення і теплокомуненерго (ТКЕ) до рівня, що на 100% відповідає ринковому.

Це рішення НКРЕКП впливає на вартість двох комунальних послуг – постачання гарячої води і опалення.

У комунальних платіжках це спочатку відіб’ється на вартості гарячої води. У Києві тариф на постачання гарячої води зросте майже удвічі - із нинішніх 37-41 грн до 63-78 грн за кубометр. У Львові тарифи зростуть до 70-80 грн за кубометр, у Одесі - до 67,9-72,28 грн за кубометр.

Повністю наслідки підвищення ціни на газ стануть відчутні у грудні, коли українці отримують перші платіжки із сумами, нарахованими за тепло від початку нового опалювального сезону.

Раніше такі рішення потребували реєстрації в Міністерстві юстиції. Однак, де-факто, набували чинності навіть, якщо Мін'юст реєстрував їх не день у день. ВВС Україна звернулася за роз'ясненням до Міністерства юстиції України, однак відповіді поки-що не отримали.

ЖЕКи поки що в законі

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Поки мешканці багатоквартирок визначатимуться, хто управлятиме їхніми будинками, ЖЕКи продовжать свою роботу

Від 1 липня 2016 року, як передбачав закон Про особливості права власності у багатоквартирному будинку, має відбутися перехід від послуги утримання до управління будинками. Серед іншого, закон передбачав і ліквідацію ЖЕКів.

14 червня 259 депутатів проголосували за зміни до закону. Згідно із цими змінами ЖЕКи зможуть обслуговувати багатоповерхівки до завершення конкурсів "управителів" або ж до часу, коли жителі будинків створять ОСББ.

Автори кажуть, що це дасть змогу уникнути "вакууму" в обслуговуванні будинків на час реформи ЖКГ.

Допоки співвласники будинку не створять об'єднання, або визначаться із компанією-управителем, послуги з утримання здійснюватиме управитель, якого призначатиме після конкурсу місцева влада.

Проте, як вважають автори закону, ця процедура може тривати 3-6 місяців. А за цей час будинком має хтось управляти. Тепер на час, поки мешканці визначатимуться, послуги "продовжують надавати у багатоквартирних будинках виконавці, які надавали їх до початку конкурсу", тобто ЖЕКи. Вони також зможуть взяти участь у конкурсах на управління, які проводитиме місцева влада.

Разом із тим, згідно із останніми змінами до закону, співвласники багатоповерхівок можуть достроково розірвати договір із призначеним на конкурсі управителем у будь-який момент, якщо вони визначаться із формою управління.

Імпорт уживаних авто під питанням

Копирайт изображения UNIAN

31 травня 237 депутатів проголосували за зміни до Податкового кодексу, що знижують акцизи на імпорт уживаних авто.

Автори законопроекту заявляли, що він прибере корупційні схеми на ринку авто і зробить їх доступнішими для українців. Натомість імпортери та виробники вітчизняних авто об'єдналися і твердять, що закон зруйнує авторинок в країні.

Документ передбачає тимчасове (до 31 грудня 2018 року) значне зниження мита на ввезення вживаних легкових авто. Він буде таким самим, як і на нові машини.

Проте 3 червня у Верховній Раді зареєстрували постанову про скасування ухвалення про зниження мит на імпорт уживаних авто. До розгляду цієї постанови голова Верховної Ради не має права підписати ухвалений закон. Автором постанови про скасування є депутат від "Відродження" Дмитро Святаш. Він аргументував свою ініціативу тим, що, буцімто, під час голосування за законопроект було порушено регламент. Проте 16 червня депутати не підтримали постанову. Одразу ж після цього голова парламенту підписав ухвалений депутатами закон.

Тепер його має підписати президент. Щойно він це зробить, закон набуде чинності. Станом на 30 червня на сайті Верховної Ради повідомлялося, що закон "направлено на підпис Президенту".

Проголосований також 31 травня законопроект про зміни до закону "Про лікарські засоби" президент підписав 16 червня.

Новини на цю ж тему