Голова НАЗК: в МВФ помітили невідповідності у е-деклараціях

Копирайт изображения UNIAN

У МВФ помітили, що в деклараціях деяких українських можновладців відсутнє майно, про яке писала міжнародна преса, - повідомила голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак у Facebook.

"Вони побачили певну непослідовність у деклараціях деяких українських топ-посадовців: статки, про які писала міжнародна преса, наразі чомусь відсутні в електронному реєстрі", - написала голова НАЗК після зустрічі із представниками МВФ.

За її словами, у фонді прискипливо стежать за ситуацією в Україні, зокрема, і щодо подальшої долі та перевірки електронних декларацій.

Наталія Корчак також повідомила, що МВФ "пообіцяв всебічну допомогу" у перевірці декларацій, зокрема, щодо активів українських посадовців за кордоном. Там також порадили розпочати цю перевірку із "чиновників найвищого ешелону влади", - бо, як написала Наталія Корчак у Facebook, "риба гниє з голови".

30 жовтня завершився перший етап подання декларацій українських посадовців до електронного реєстру. За даними НАЗК, на момент завершення декларування, у реєстрі були зареєстровані 103 268 декларацій за 2015 рік.

Крім того, станом на 10 листопада 20 155 декларацій були виправлені.

1 квітня 2016 року українські посадовці повинні будуть подати декларації за 2016 рік.

Новини на цю ж тему