BBCUkrainian.com
Російська
Румунська
Інші мови
 
Останнє поновлення:
 
Перешліть цю сторінку другові   Версія для друку
Тимошенко: Парламентська політична криза завершена
 
Юлія Тимошенко
Керівник українського уряду Юлія Тимошенко звернулася до народу у ефірі національних телеканалів і оголосила про завершення парламентської політичної кризи в Україні:

«Парламентська політична криза завершена. Завтра у Верховній Раді розпочнеться нормальна, послідовна робота. Тепер у нас звільнені руки від кайданів. Кремлівські змови, державні заколоти, позбавлення людей права обирати президента всенародно виявилися знову банальною неправдою. Хочу подякувати всім політичним силам, фракціям, народним депутатам, які своїм вчорашнім голосуванням припинили цю політичну ганьбу і створили коаліцію. Всі ці позитивні кроки були зроблені не за допомогою президента, а всупереч його активній протидії створенню коаліції».

 Я особисто буду берегти цей парламент, новостворену коаліцію. Я ніколи не допущу знущання над Верховною Радою, над країною, які ми спостерігали останні місяці. Бо жодні президентські вибори не варті того, щоб політичні авантюристи кидали країну в прірву протистояння та хаосу.
 
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко запевнила, що нова парламентська коаліція ініціює ухвалення законодавства, яке забезпечить фінанси на соціальні виплати, та ухвалить закони про посилення кримінальної відповідальності за невиплату, або затримку виплат пенсій, зарплат, стипендій, та незаконне звільнення з роботи:

«Нова коаліція ініціює вже завтра заслуховування звіту керівництва Нацбанку щодо вкрай ненормальної ситуації, яка склалася в банківській сфері. Будемо вимагати припинення корупції та спекуляцій на ринку гривні та долара, а також наполягатимемо на забороні банкам на власний розсуд підвищувати відсотки по кредитах, взятих на купівлю квартир, на розвиток аграрного, малого та середнього бізнесу. Це ж саме стосується і споживчих кредитів, які громадяни взяли для своїх домашніх потреб».

Юлія Тимошенко також зробила також критичні заяви, щодо імовірного протистояння з президентом Ющенком:

«Я особисто буду берегти цей парламент, новостворену коаліцію. Я ніколи не допущу знущання над Верховною Радою, над країною, які ми спостерігали останні місяці. Бо жодні президентські вибори не варті того, щоб політичні авантюристи кидали країну в прірву протистояння та хаосу».

Кадрові зміни в уряді

Раніше, Юлія Тимошенко припустила, що у складі Кабінету міністрів можливі кадрові зміни.

Про це прем'єр сказала відкриваючи сьогодні засідання уряду.

Пані Тимошенко пов'язує це зі створенням у парламенті нової коаліції. Також вона не виключила, що Рада призначить нових керівників Фонду державного майна і Антимонопольного комітету України.

 Я думаю, що також уряд консолідується з тією антикризовою парламентською командою фахівців. І думаю, що в найближчі дні ми зможемо посилити склад уряду новими людьми, які прийдуть працювати в уряд. Я думаю, що в найближчі дні ми зможемо до керівництва повноцінного привести і Фонд держмайна і Антимонопольний комітет. По суті справи, є надія, що країна запрацює.
 
Юлія Тимошенко

"Я думаю, що також уряд консолідується з тією антикризовою парламентською командою фахівців. І думаю, що в найближчі дні ми зможемо посилити склад уряду новими людьми, які прийдуть працювати в уряд. Я думаю, що в найближчі дні ми зможемо до керівництва повноцінного привести і Фонд держмайна і Антимонопольний комітет. По суті справи, є надія, що країна запрацює".

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко привітала присутніх на засіданні уряду з утворенням коаліції і обранням голови Верховної Ради.

Про це вона повідомила, відкриваючи сьогоднішнє засідання Кабінету міністрів.

 Хотілося б, щоб із учорашнього, досить визначального, моменту політики схаменулися і почали працювати на країну і не займалися політиканством, інтриганством, візантійщиною і руйнуванням власної країни заради якоїсь ефемерної політичної конкуренції.
 
Юлія Тимошенко

Прем’єр привітала всіх присутніх на засіданні з утворенням коаліції у складі блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, БЮТ і Блоку Литвина, а також з обранням голови ВР. “Вчора політична криза завершилась”, - сказала Юлія Тимошенко.

За її словами, утворення коаліції і обрання спікера було зроблено “всупереч колосальній протидії, всупереч цілеспрямованій руйнації всіх демократичних процесів”.

Юлія Тимошенко також подякувала всім лідерам фракцій і народним депутатам, які увійшли до складу новоствореної коаліції.

Раніше, Юлія Тимошенко застерігла, що українська економіка зазнає подальших втрат на тлі глобальних фінансових та економічних проблем, якщо уряд і парламент не візьмуться за антикризову заходи.

Урядовці планують змінити прогнозовані макропоказники економічного розвитку на 2008 і 2009 роки.

 
 
Борис Тарасюк Ця коаліція повертає до довіри виборців
Борис Тарасюк для Бі-Бі-Сі
 
 
Тимошенко та Литвин ''Хід Литвиним і рецепт Тимошенко''
Огляд преси Бі-Бі-Сі про нову коаліцію
 
 
Гривня Кому вигідне падіння гривні?
Про ефективність і безкарність Нацбанку України
 
 
Також на цю тему
МВФ дає Україні позику в 16,5 млрд доларів
06 листопада 2008 | Головна сторінка
Інші сайти
Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сторінок на інтернеті
Читайте також
 
 
Перешліть цю сторінку другові   Версія для друку
 
  RSS News Feeds
 
BBC Copyright Logo ^^ На початок сторінки
 
  Головна сторінка| Україна| Бізнес | Світ| Культура i cуспільство| Преса|Докладно| Фотогалереї| Learning English| Погода|Форум
 
  BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>
 
 Технічна допомога|Зв’язок з нами |Про нас|Новини е-поштою|Права та застереження