Перша леді США на Sesame Street

Американський навчально-розважальний телесеріал "Вулиця Сезам" (Sesame Street) відзначає 40-річчя спеціальним випуском, у якому знялася Мішель Обама. Перша леді США поповнила перелік гостей телешоу, серед яких Берт Ланкастер, Даяна Росс і Роберт Де Ніро.

Телешоу Sesame Street було засноване 40 років тому, щоб сприяти тому, аби діти в Америці виростали розумними і були добрими громадянами. Обидві цілі досягалися через сміх і веселощі.

Ця місія телешоу залишилася незмінною, хоча сама програма з роками зазнала багатьох змін. Наприклад, персонаж Коржик (Cookie Monster) на початку курив люльку, що було б немислимо в нинішню добу здорового способу життя.

Нові часи - нові герої!

А мірою того, як у США поширилаcя проблема дитячої огрядності, ненаситний апетит Коржика до всіляких солодощів довелося приборкати. Дитячій аудиторії телешоу тепер кажуть, що тістечка можна їсти лише час від часу. Телешоу "Вулиця Сезам" настільки популярний і впливовий, що одного з його найбільш улюблених персонажів Елмо запросили на засідання комітету Конґресу США.

Коли 10 листопада 1969 року в телеефір вийшла перша програма Sesame Street, її формат розваг і навчального матеріалу був справді революційним на ті часи.

Телесеріал здобув широку популярність у світі, і тепер його показують у 120 різних країнах.

Південноафриканська версія "Вулиці Сезам" містить ВІЛ-інфікованого персонажа Камі, мама якого померла від СНІДу. Саме в здатності дитячої телепрограми давати такі глибокі уроки терпимості експерти вбачають секрет живучості цього шоу через 40 років після першої появи в ефірі.

У серії на 40-річний ювілей Sesame Street Мішель Обама разом із ляльками серіалу говорить про потребу здорового харчування.