Збуваються мрії Сюзан Бойл

Сюзан Бойл
Image caption Сюзан Бойл також користується популярністю у США

Перший диск шотландської співачки Сюзан Бойл, яка здобула популярність завдяки телевізійному конкурсу "Британія шукає таланти", став дебютним альбомом, який продається найшвидше в історії британської поп-музики.

Альбом 48-річної співачки досяг першого місця у британському хіт-параді. Вже проданопонад 400 тисяч копій, і, як очікується, незабаром він може посісти перше місце в музичних чартах.

Голос Сюзан Бойл називають "божественним".

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів

Імпресаріо Саймон Коуелл, ведучий програми "Британія шукає таланти", сказав, що він дуже радий за Сьюзан і що вона цього заслуговує як ніхто інший:

"Варто було їй тільки розкрити рот у конкурсі, як світ її відразу полюбив, і саме тому її диск розкуповується швидше, ніж будь-якого іншого дебютанта".

Сама співачка назвала цю новину приголомшливою.

Співробітник записуючої компанії Мартін Талбот назвав досягнення Сюзан Бойл феноменальними.

Image caption Сюзан Бойл не чекала такого успіху

Представниця співачки заявила, що диск Сьюзан Бойл вже обігнав альбоми таких популярних співачок як Ріанна і Леді Гага і висловила упевненість, що він напевно поб'є колишній рекорд кількості розкуплених дисків у перший тиждень після виходу, який на зараз утримує американський реппер Емінем.

Домогосподарка з шотландського графства Західний Лотіан Сюзан Бойл насилу впоралася зі світовою популярністю, яка обрушилася на неї після першої появи в телешоу і відеоролика її виступу, який в перші ж кілька днів в інтренеті переглянули десятки мільйонів користувачів.

У червні цього року після програшу у фіналі телешоу у Бойл стався нервовий зрив, і вона потрапила до спеціалізованої клініки для відновлювального лікування.

Саймон Коуелл, голова журі телешоу "Британія шукає таланти", визнав, що керівництво конкурсу допустило помилку, не підготувавши його учасників до стрімкого сходження до слави.