Що далі для акторів з ‘Гаррі Поттера’?

Гаррі Поттер
Image caption Хлопчик-чарівник на екранах вже майже декаду

Розпочалися зйомки останніх двох частин з серії фільмів про Гаррі Понтера, і молоді актори, які фактично виросли на знімальному майданчику і стали там світовими суперзірками, тепер розмірковують про те, що робити далі.

Деніел Редкліф, який виконує роль Гаррі, бере участь у багатьох кіно- і театральних, навіть не може собі уявити, що решта його кар’єри буде менш цікавою, ніж етап Гаррі Поттера.

«Та яке! Та в мене ще дітей не було!» - сміється актор, і каже, що розраховує, що діти стануть важливим проектом у майбутньому.

20-ти річний актор каже, що дуже любить дітей, часто зустрічається з ними і на знімальному майданчику, і коли рекламує фільми про Гаррі Поттера.

Image caption Такими вони були... Колись

Його колега по екрану Руперт Грінт, йому 21 рік, який грає Рона Візлі, каже, що «Гаррі Поттер» точно лишиться найбільшим проектом його акторської кар’єри.

«Мені подобається ця роль і все пов’язане з нею. Я намагаюся користуватися цим.»

Грінт розповідає, що йому тепер почали пропонувати ролі «поганого хлопчика». Такою, наприклад буде його роль у новій стрічці, «Черрібомб».

Емма Вотсон, якій 19 і яка грає роль Герміони, почала навчання в американському університеті у вересні. Але дівчина не виключає, що колись повернеться на екран.

Продюсер фільмів про Гаррі Поттера, Девід Хеймен, каже, що молоді актори і далі лишатимуться світовими суперзірками.

«У них є гарна мережа підтримки. Вони впевнені в собі, талановиті діти.»

«Але врешті-решт, боротися за існування їм треба буде самим. І вони це розуміють.»