Важкоатлетка народила під час тренування

чілійська важкоатлетка Елізабет Поблете
Image caption Чілійська важкоатлетка Елізабет Поблете навіть не уявляла, що вагітна.

Член олімпійської збірної Чилі з важкої атлетики Елізабет Поблете народила дитину прямо під час тренування. Спортсменка стверджує, що навіть не знала, що вагітна.

Як розповіла 22-річна Поблете, яка зараз мешкає в Бразилії, вона періодично почувалася зле, але навіть не уявляла, що вагітна.

Вчергове спортсменці стало погано під час тренування 8 грудня, коли вона готувалася до виступу на змаганнях. Незабаром після цього вона народила хлопчика вагою 1,2 кг і ростом 34 см.

Дитина виявилася недоношеною на три місяці. Прямо зі спортзалу дитину та матір забрали до лікарні, де помістили в палату інтенсивної терапії.

Головний тренер залу, де проходили тренування Поблете, Орасіо Рейс заявив, що ця подія стала для нього цілковитою несподіванкою.

«Для мене це був сюрприз. Тиждень тому я виступав в якості судді на змаганнях, в яких ця дівчина брала участь. Все пройшло чудово, і вона перемогла», - сказав Рейс агентству Франс прес.

Лікарі кажуть, що важкі тренування і спортивна дієта можуть сильно порушувати менструальний цикл, так що визначити вагітність у таких жінок буває непросто.