Фільм ''Аватар'' побив рекорд

Аватар

Голівудський фільм "Аватар" про морського піхотинця, який у майбутньому потрапляє на іншу планету і стає частиною раси великих блакитних інопланетян, став кінострічкою, яка найшвидше заробила мільярд доларів.

За менше, ніж 3 тижні у прокаті, фільм, який зняв Джеймс Камерон і який можна дивитись у тривимірному форматі, став четвертою в історії найприбутковішою кінострічкою.

Дистриб’ютер фільму "Аватар" - компанія 20th Century Fox - сказала, що кінофільм приніс їй вже понад 350 мільйонів у Сполучених Штатах та понад 670 мільйонів доларів в інших країнах світу.

Найкасовішим фільмом в історії залишається "Титанік", який також зняв Джеймс Камерон у 1997 році. І лише ще два фільми - "Володар перстенів: повернення короля" та "Пірати Карибського моря: скриня мерця" заробили більше грошей, ніж "Аватар".

Як сказав речник 20th Century Fox - компанії, яка розповсюджує "Аватар", "цей фільм, як вантажний потяг, в якого не працюють гальма, і він мчить на максимальній швидкості".

"Аватар", знятий у тривимірному форматі, - це фантастична розповідь про людей та інопланетян на далекій планеті. Такі високі прибутки пояснюють ще й тим, що квитки, оскільки переважно фільм дивляться у тривимірному форматі, коштують дорожче.

Як вважають, "Аватар" продовжуватиме домінувати у кінотеатрах світу ще кілька тижнів, оскільки у Голівуді розпочинається традиційний повільний сезон і наразі немає схожих гучних великих прем’єр.