Лазаровичу за Євробачення буде компенсація

Василь Лазарович

У четвер журі має визначити 20-ку фіналістів нового відбору учасників для пісенного конкурсу Євробачення.

Фінал конкурсу, в якому також бере участь Василь Лазарович, обрання якого раніше викликало суперечки, відбудеться у суботу, коли й визначать хто зрештою представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Осло у травні.

Новопризначений заступник голови Національної телекомпанії України, бізнесмен, видавець журналу «Папарацци» Валід Арфуш сказав, що на новий конкурс отримано понад 50 заявок.

Одним із організаторів цьогорічного відбору обрали Савік Шустер Студіо.

Артисти змагаються з 10-ї ранку четверга, а увечері на ТРК Україна буде представлено 20-ку фіналістів. У п’ятницю на кількох телеканалах можна буде почути двадцятку пісень конкурсантів.

Головний редактор Савік Шустер Студіо Дарка Чепак розповіла про фінал у суботу:

«Після виступів під час відбіркового туру будуть змонтовані ролики цих 20 конкурсантів, яких відбере журі і вони будуть транслюватись на 2-х каналах – на Новому і на УТ-1. Вони будуть транслюватися з номерами для смс-голосування, щоб глядачі знали за кого відправляти смс».

Один із членів журі відбірковго туру конкурсу продюсер Ігор Ліхута розповів про учасників:

«На реєстрацію згодився Василь Лазарович. Приємно, що він згодився брати участь на загальних засадах. Буде Віталій Козловський, Наталія Волкова. А решту я не знаю. Почнеться відбірковий тур, то я буду вже знати, хто буде брати.»

Лазарович: моя перемога вигідна всім

Сам Василь Лазарович, кандидатура якого викликала чимало суперечок, каже, що його перемога вигідна усім сторонам – і йому і організаторам.

Пан Лазарович каже, що якщо на пісенний конкурс в Норвегію він таки не поїде, то вимагатиме у організаторів українського відбору матеріальну компенсацію у сумі 100 тисяч доларів:

«Якщо поїде хтось інший, то одна з моїх умов – покрити мої збитки. Я витратив гроші на відбори пісень і все інше. Так, як національний відбір відбувався за мій кошт, зарплати працівникам, прийоми гостей – близько 100 тис дол потрачено. Це не враховуючи пісні, костюми, відеокліпи і все інше».

Інформацію про те, що домовленість про компенсацію, якщо Лазарович не пройде, досягнута підтвердив у інтерв’ю Бі-Бі-Сі і Валід Арфуш. Втім про точну суму поки що не йдеться, - заявив заступник голови НТКУ.

Новини на цю ж тему