Визначили двадцятку фіналістів Євробачення

Василь Лазарович

З майже 70 нового національного відбору на конкурс “Євробачення-2010” журі обрало двадцятку фіналістів.

До фіналу, зокрема, потрапили Василь Лазарович, якого було обрано під час суперечливого попереднього конкурсу та Віталій Козловський – один з підписантів листа до президента Януковича з вимогою скасувати призначення пана Лазаровича.

Також серед фіналістів гурт «Заклепки», Ірина Розенфельд, ветеран української естради El Кравчук та переможець телешоу «Фабрика зірок» Стас Шурінс.

Представника України на Євробаченні в Осло у травні буде оголошено ввечері у суботу, 20 березня.

У журі українського національного відбору, зокрема, входять продюсер Ігор Ліхута, віце-президент НТКУ Валід Артуш, а також програмний директор каналу MTV Україна, головний продюсер Нового каналу та генеральний продюсер каналу ОТВ.

Головний редактор Савік Шустер Студіо, яка є одним із організаторів цьогорічного відбору, Дарка Чепак розповіла про фінал у суботу:

«Після виступів під час відбіркового туру будуть змонтовані ролики цих 20 конкурсантів і вони будуть транслюватись на 2-х каналах – на Новому і на УТ-1. Вони будуть транслюватися з номерами для смс-голосування, щоб глядачі знали за кого відправляти смс».

Лазарович: моя перемога вигідна всім

Сам Василь Лазарович, кандидатура якого викликала чимало суперечок, каже, що його перемога вигідна усім сторонам – і йому і організаторам.

Пан Лазарович каже, що якщо на пісенний конкурс в Норвегію він таки не поїде, то вимагатиме у організаторів українського відбору матеріальну компенсацію у сумі 100 тисяч доларів:

«Якщо поїде хтось інший, то одна з моїх умов – покрити мої збитки. Я витратив гроші на відбори пісень і все інше. Так, як національний відбір відбувався за мій кошт, зарплати працівникам, прийоми гостей – близько 100 тис дол потрачено. Це не враховуючи пісні, костюми, відеокліпи і все інше».

Інформацію про те, що домовленість про компенсацію, якщо Лазарович не пройде, досягнута підтвердив у інтерв’ю Бі-Бі-Сі і Валід Арфуш. Втім про точну суму поки що не йдеться, - заявив заступник голови НТКУ.

Новини на цю ж тему