Останнє поновлення: Середа, 20 жовтень, 2010 p., 14:46 GMT 17:46 за Києвом

Леся Воронина. "Хлюсь та інші"

Леся Воронина. "Хлюсь та інші". Видавництво "Грані-Т", 2010 р. 54 сторінки. Наклад 4000 примірників.

Книжкова премія Української служби Бі-Бі-Сі "Книга року Бі-Бі-Сі" представляє кожну з 32 книжок Довгого списку (претендентів на звання Книги року): обкладинка, перша сторінка тексту, фото автора та короткий відгук одного з експертів.

Клацнути Сторінка Премії "Книга року Бі-Бі-Сі 2010 - тут!

Леся Воронина - вже відома українська дитяча письменниця, автор багатьох детективів для дітей та казок для трохи молодших читачів. Її книга "Нямлик і балакуча квіточка" увійшла до П'ятірки року Бі-Бі-Сі 2008 року. Леся Воронина народилася в Києві 1955 року, філолог за освітою, працює в дитячому журналі "Соняшник".

Книгу Лесі Ворониної "Хлюсь та інші" представляє експерт Бі-Бі-Сі, професор Києво-Могилянської Академії Віра Агеєва.

"Видавництво Грані-Т представило вже цілу бібліотечку книжок для молодших школярів. Казки про зайчиків уже видаються трохи наївними, а пригод так хочеться...

Героїні казки Лесі Ворониної пригода трапилася неймовірна: у неї в хаті з'явився маленький зелений чоловічок на ім'я Хлюсь, аби попросити врятувати річку від страшного забруднення.

Перша сторінка

Перша сторінка книги Лесі Ворониної "Хлюсь та інші"

Збільшити зображення

Дівчинка не побоялася ні швидкісного польоту в мильній бульці, ні маніпуляцій злого Оселедця, котрий ув'язнив її всередині комп¢ютерної гри... Добро, як і годиться, перемогло.

Чудові ілюстрації Катерини Штанко (це, до речі, вона намалювала прегарного бадяку-маняку та деяких інших незвичайних істот у книжці “Улюблені вірші”, упорядкованій Іваном Малковичем, - один з найкращих проектів, адресованих найменшим шанувальникам поезії) заслуговують окремої згадки – таких симпатичних (я б сказала навіть вродливих) котиків, папужок, дівчаток та жаб-інопланетян просто не можна не любити.

Так що ця книжка принесе задоволення не лише десятилітнім, але й читачам значно дорослішим".

Автор Леся Воронина

Автор Леся Воронина

Корисні посилання в інтернеті

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS