Лондон очима художниці Ольги Приймак

Фотогалерея робіт українки в Лондоні, яка щодня малює по картинці з життя динамічного й дивного міста, в якому живе.

Картина і фото надані Ольгою Приймак
Підпис до фото,

Українсько-лондонська художниця Ольга Приймак веде власний блог лондонського життя - але не в словах, і навіть не в фото, а в картинах. Цю компанію вона побачила, повертаючись уночі з пізньої вистави: молодь прямує до модного району Шордітч у пошуках нічних розваг.

Підпис до фото,

Закінчивши художню школу в Луцьку 13 років тому, Ольга Приймак вирішила піти іншим шляхом. Отримавши MBA у штаті Кентуккі, США, пропрацювала в Світовому банку в 2003-2006 роках, а потім вирішила, що не в банках щастя, і знову взяла до рук пензля. Лондонський блог вона публікує на http://olechko.org

Підпис до фото,

Перехід перед Банком Англії. Раніше бідний, богемний район Хекні, де живе Ольга, став останніми роками все більше заселятися банкірами, і вона вирішила зобразити їх там, де вони найбільше водяться.

Підпис до фото,

Один із її останніх проектів - будинок Денніса Северса. Тут - кухня будинку. "Цей будинок у районі Спіталфілдс - справжній лондонський скарб; його в стані руїни купили в 70-х роках і відновили його оригінальну велич XVII століття".

Підпис до фото,

Арт-блог із лондонського життя Ольга Приймак почала в 2008 році, переїхавши сюди з Нью-Йорка. Вона каже, що це - "продовження пост-радянських спостережень в Україні". "Це велика спальня Елізабет Джервіс - мешканки дому Денніса Северса. Вона ніби щойно вийшла, але її присутність відчувається", - каже Ольга.

Підпис до фото,

Синій стілець у будинку Денніса Северса у передній вітальні на першому поверсі. Ольга малює багато зі своїх картин олією на дошці, в невеличкому розмірі - 15 на 15 см. Але це не заважає їм приваблювати увагу на виставках, у тому числі в Королівській академії мистецтв.

Підпис до фото,

Тут: цей бюст, цілком можливо, зображує сестру Моцарта. Але хто це насправді - ніхто не зна.

Підпис до фото,

"Мене надихнули Dailypainters зі США, і я ще там почала малювати олією одну картинку в день, щоб відточувати майстерність", - каже Ольга. Тут - Мік, який завідує Домом Денніса Северса, проводжає сажотрусів, які доглядають за багатьма камінами в домі.

Підпис до фото,

Ліве крило Національної Галереї, яке веде до невеличких тематичних відгалуджень у цьому величезному музеї мистецтв. "Мене захопили чудові відтінки білого", - каже Ольга.

Підпис до фото,

"Магія дому Денніса Северса не відпускає мене", - каже Ольга. - "Це ліжко в великій спальні - загадково-розібране. Біля дверей - портрет дами; можливо, це мешканка спальні, яка щомиті може туди повернутися".

Підпис до фото,

Ринок Боро, один із найбільш мальовничих у Лондоні, приваблює гурманів і туристів. "Я роздумувала на теми гарної їжі та свіжих продуктів, і почала думати про ринки", - каже художниця.

Підпис до фото,

Магазин "Монокль": цей магазин належить журналу "Монокль"; Ользі подобається "фантастичний стиль" редакційної команди журналу, який висвітлює теми від дизайну та арту до політики.