Останнє поновлення: Вівторок, 2 листопад, 2010 p., 11:52 GMT 13:52 за Києвом

Олесь Ільченко. "Дерева"

Олесь Ільченко. "Дерева". - Київ, 2010 рік, видавництво Грані-Т.

Книжкова премія Української служби Бі-Бі-Сі "Книга року Бі-Бі-Сі" представляє кожну з 32 книжок Довгого списку (претендентів на звання Книги року): обкладинка, перша сторінка тексту, фото автора та короткий відгук одного чи кількох експертів.

Клацнути Тут - сторінка Книги року Бі-Бі-Сі 2010.

Книга Олеся Ільченка "Дерева" - вже друга, яка претендує на звання Книги року Бі-Бі-Сі.

Його "Місто з химерами" - оповідь про Київ минулого та життя і творчість архітектора Владислава Городницького - увійшла до П'ятірки року Бі-Бі-Сі в 2009 році.

Перша сторінка

Олесь Ільченко. "Дерева".

Збільшити зображення

Книга поєднала елементи містики, біографії й навіть пригодницької повісті, виявилася цікавою і для підлітків, і для дорослих, і для експертів Бі-Бі-Сі.

"Місто з химерами" довго трималося серед бестселерів книгарні "Є" в Києві.

"Дерева" - книга зовсім іншого жанру. Це майже поетичний погляд на різні, власне кажучи, дерева, багато ілюстрований. Книга радше розрахована на дітей, ніж на дорослих.

Але й дорослим є тут чим поживитися, твердить експерт Бі-Бі-Сі, телеведучий Андрій Куликов, який представляє цю книгу.

"З таким задоволенням книжку "про природу" не читав давно - може, з часів "Лісової газети" Віталія Біанкі. А от торік з не меншим задоволенням, ніж нині, читав іншу книгу Олеся Ільченка - "Місто з химерами".

Не знаю, чи автор збудував дім і породив сина, а от щодо дерев складається враження, що виростив десятки - так дбайливо він розповів про них у цій книжці.

Окрім того, твір Олеся Ільченка - чудова нагода згадати, яка прониклива українська поезія: розповідь про кожний вид дерев супрводять поетичні цитати.

Книжка цінна також ілюстраціями - що листям і суцвіттями, то і репродукціями картин українських митців. Можна читати влітку, щоби посилити враження від буяння природи, а можна і взимку - щоби зігрітися і побачити інші пори року".

Корисні посилання в інтернеті

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS