Останнє поновлення: Понеділок, 15 листопад, 2010 p., 17:18 GMT 19:18 за Києвом

Олег Зіньковський. "Несамовитість"

Олег Зіньковський, "Несамовитість". - Одеса, 2009 рік, видавництво "ВМВ". 284 стор.

Книжкова премія Української служби Бі-Бі-Сі "Книга року Бі-Бі-Сі" представляє кожну з 32 книжок Довгого списку (претендентів на звання Книги року): обкладинка, перша сторінка тексту, фото автора та короткий відгук одного чи кількох експертів.

Клацнути Тут - сторінка Книги року Бі-Бі-Сі 2010.

Олег Зіньковський - за освітою філолог, працював журналістом. За його власним твердженням, книга "Несамовитість" є результатом журналістського розслідування "вербувальної операції СБУ".

Перша сторінка "Несамовитості"

Перша сторінка "Несамовитості"

Збільшити зображення

Чи викладені в книзі факти відповідають дійсності, експерти Бі-Бі-Сі твердити не беруться; але якщо оцінювати книгу як літературний твір, то тут заторкнуті теми й кохання, і зради, є тут і переслідування, і змови. Є тут і теми корупції та моральності, а ще - безліч героїв, дотичних до спецслужб. "Так і крокували два друга - дворяни, музиканти, комсомольські, а потім і православні функціонери, люди спецслужб", - пише він про двох героїв.

Експерт Бі-Бі-Сі, телеведучий Андрій Куликов представляє роман Олега Зіньковського "Несамовитість".

"Враження від повісті Олега Зіньковського посилює обкладинка, на якій дядько порпається в голові дядька, який порпається в голові дядька, який порпається в голові дядька.

Решта дядьків, певно, не вмістилися на обкладинці.

Автор Олег Зіньковський

Автор Олег Зіньковський

Якщо це й правда документальна оповідь про діяльність українських спецслужб, на користь чого в книзі - докази у вигляді світлин і копій документів, може стати страшно.

Якщо ж розміркувати, що автор має змогу видати таку книжку, яка бере участь у поважному конкурсі, можна бодай на якийсь час заспокоїтися - рука спецслужб не є аж такою важкою.

Якщо все це, звісно, не спецоперація спецслужб".

Корисні посилання в інтернеті

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS