Текст пісні Леннона продадуть з аукціону

Оце і все, що на аркуші з текстом пісні Копирайт изображения Reuters
Image caption Написане рукою Джона Леннона - небагато, але фанати готові заплатити понад 200 000 доларів

Текст пісні "Бітлз" "Lucy in the Sky with Diamonds", написаний рукою Джона Леннона, виставлено на аукціон, де орієнтовна ціна рукопису може перевищити $200000.

Аркуш, який буде виставлено на продаж у Лос-Анджелесі 14 і 15 травня, містить текст третього куплета цієї пісні і перші рядочки іншої композиції - She's Leaving Home.

Обидві пісні увійшли до легендарного альбому "Бітлз" "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band", що вийшов 1967 року.

Після виходу пісні "Lucy in the Sky with Diamonds" поширилися припущення, що вона була присвячена галюциногенові ЛСД. Самі "Бітлз" завжди заперечували будь-який зв'язок пісні з галюциногенною речовиною.

Джон Леннон стверджував, що до написання пісні його підштовхнув дитячий малюнок його сина Джуліана, на якому була змальована його однокласниця Лусі Водден.

На аркуші з текстами пісень, що буде виставлений на продаж у Лос-Анджелесі, є також малюнок чотирьох людей у кімнаті із розсунутими завісами.

В тексті з багатьма правками і викресленнями є такі рядки: "Уяви - ти в потязі на станції, де носії з пластиліну в дзеркальних краватках, аж тут хтось з'являєтьcя біля турнікету - дівча з калейдоскопом очей". На аркуші також є перший рядок пісні "She's Leaving Home": "Ранок середи..."

У червні минулого року рукопис пісні "A Day in the Life" продали за $1,2 мільйона.