Молодший Гілмор покаявся за ідіотизм

Чарлі Гілмор під час студентських протестів у Лондоні Копирайт изображения AP
Image caption Чарлі Гілмора побачили серед натовпу протестуючих студентів фотографи і зробили серію знімків, на яких видно, з яким завзяттям протестував син гітариста Пінк Флойду

Чарлі Гілмор, син гітариста гурту Пінк Флойд Девіда Гілмора, визнав у суді провину за звинуваченнями у порушенні громадського порядку під час вчинення нападу на групу машин, в одній з яких перебував принц Чарльз.

Учасники протесту розбили вікно в одній із машин і облили її фарбою.

21-річний Чарлі Гілмор був звинувачений у тому, що жбурнув відро для сміття на машини конвою. Це сталося 9 грудня у Лондоні під час акцій протесту проти підвищення оплати за навчання студентів. Чарлі також звинуватили в тому, що він всівся на машину офіцера королівської охорони.

Принц їхав на музичну виставу.

Прийомний син відомого гітариста Пінк Флойд вибачився за те, що під час протестів він, як було сказано, з якогось ідіотизму здерся на монумент загиблим у війні.

Сина відомого музиканта попередили, що йому доведеться відбути ув‘язнення, але станеться це після 7 липня, коли той здасть екзамени у Кембріджському університеті. Поки що Чарлі Гілмора відпустили під заставу, а його подальша доля залежатиме від того, чи визнає він, що стрибав на капоті машини, котра перевозила королівських охоронців. Гілмору також заборонено з'являтися у районі Вестмінстер, де відбувалися студентські протести. Як кажуть деякі музичні оглядачі, голос молодшого Гілмора можна почути в одній із пісень гурту Пінк Флойд. В кінці пісні під назвою High Hopes (тої самої, про яку українські меломани кажуть, що вона починається церковними дзвонами) лунає фраза з телефонної розмови. То це нібито Чарлі Гілмор.