Плани про скорочення залізниці обростають обуренням

  • Роман Лебедь
  • BBC Україна
Поїзд

Автор фото, unian

Підпис до фото,

В Укрзалізниці кажуть, що деякі маршрути - застарілі і незатребувані

Невдовзі в Україні поменшає залізничних маршрутів. Згідно з оприлюдненими планами Укрзалізниці, до кінця року із колій знімуть 23 пари потягів, для 13-ти пар скоротять періодичність курсування, а ще більш як на півсотні напрямків знімають причепні вагони.

Також на Придніпровській та Одеській залізницях планують на понад півтори тисячі скоротити кількість зупинок.

Планується, що з розкладів руху зникнуть поїзди сполученням "Сімферополь-Чернігів" та "Київ-Хмельницький". А "Одеса-Київ" (N396/395) і "Київ-Москва" (N4/3) курсуватимуть через день.

Скорочення також значною мірою стосуватиметься міжнародних поїздів - "Київ-Астана", "Львів-Адлер" та багатьох маршрутів, які сполучають Харків із російськими містами.

У державній адміністрації залізничного транспорту стверджують, що усі ці маршрути не популярні серед пасажирів.

Коли потяг у даль загуркоче...

Серед поїздів, які можуть потрапити під скорочення, - "Київ-Донецьк". Як розповіла bbc.ua киянка Ольга Миколаївна, це єдиний громадський транспорт, яким вона напряму може дістатися до Костянтинівки - місця проживання її батьків.

Костянтинівка - містечко на Донбасі із населенням приблизно 100 тисяч людей.

Жінка розповідає, що раніше туди щодня їздило 4 поїзди. Але поступово їх знімали з маршрутів, і тепер лишився тільки один.

Автор фото, unian

Підпис до фото,

Деякі маршрути досі переповнені

"За весь час, що я туди їжджу, жодного разу не було такого, аби в поїзді були вільні місця. Єдиний раз, коли він був завантажений лише приблизно на третину - це 31 грудня. А так він постійно заповнений, квитки на нього купити дуже важко," - розповіла жінка.

Якщо і цей поїзд врешті знімуть, доїхати до Костянтинівки буде вкрай незручно. Бо в такому разі для цього слід спершу доїхати до Краматорська, чи Слов'янська, а вже там пересісти на автобус, який, до того ж, не дуже часто ходить, - розповіла жінка.

"Якщо немає транспортного сполучення - місто вмирає," - додає Ольга Миколаївна.

"Не за призначенням"

У залізничників свої аргументи. Як повідомили в Укрзалізниці, цього року там провели аудит пасажирообігу. В результаті виявилося, що люди користуються поїздами дальнього сполучення як приміськими. А на багатьох маршрутах кількість пасажирів, що подорожують з початкової до кінцевої станції, менше 10%.

"Необхідність оптимізації економіки пасажирських перевезень вже просто перезріла", – заявив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак.

За словами начальника Головного пасажирського управління компанії Олександра Іванька, графік та маршрути руху поїздів дальнього сполучення не переглядали з часів СРСР.

Автор фото, unian

Підпис до фото,

Перший швидкісний електропоїзд, який нещодавно презентували у Кременчуці

Для прикладу Укрзалізниця наводить поїзд "Дебальцеве-Хмельницький", на якому за минулі 9 місяців лише 4% пасажирів скористалися повним маршрутом слідування. Через це Донецька залізниця зазнала понад 30 мільйонів гривень збитків.

"Транспорт не може бути збитковим, інакше він перестає працювати. Залізниця - така ж транспортна компанія, яка рахує гроші," - підсумував у коментарі bbc.ua член науково-експертної ради із залізничного транспорту Олександр Арбузов.

"Можливо, десь якісь незручності і виникнуть. Але в принципі у нас на всіх залізничних напрямках, де є пасажирський рух, на всіх станціях є зупинки. Не буде одного поїзду, їхатиме інший," - стверджує експерт.

Водночас, на заміну скасованим маршрутам в Укрзалізниці невдовзі планують запустити швидкісні поїзди, які сполучатимуть великі міста України зі швидкістю 160 кілометрів на годину.

Самі збитки

Але за кожним знятим з маршруту поїздом стоїть ускладнення руху для пасажирів, переконує колишній міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський.

Як він заявив у коментарі bbc.ua, насправді за планами про скорочення ховаються політичні мотиви.

"По-перше, Укрзалізниця досі не реформована. По-друге, на пасажирських перевезеннях вона має 5 мільярдів збитків. Тобто, кожен поїзд, що їздить, приносить збитки. Тож зрозуміло - чим менше поїздів, тим менше збитків. Але так ми можемо дійти до того, що залізниця взагалі перестане возити людей... Це ж не правильно," - стверджує Йосип Вінський.

За його словами, замість скорочень потрібно проводити реформу. Вона має забезпечити хоча б десятивідсоткову рентабельність на маршрутах. Також, на думку екс-міністра, до пасажирських перевезень на базі державної інфраструктури слід допустити приватних підприємців, але не проводити приватизації самої компанії.

До того ж, плани про скорочення маршрутів насторожили профспілки залізничників. За підрахунками голови профспілки Львівської залізної дороги Петра Дранівського, це може обернутися втратою роботи для 25 тисяч співробітників залізниці.

Хоча дирекція компанії заперечує таку загрозу, залізничники вже заявили про можливі вуличні акції в разі потреби.